İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitede Tek bir konuya yönelmek mi? Genel içerik girmek mi ?

ahmet_16

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar sormamın nedeni kafamda biraz soru işareti var ve açtığım birkaç site iyi hit getirmedi artık tek bir siteye yönelmek istiyorum ama nasıl yapayım karar veremedim.

Biraz soru forum mu site mi gibi oldu ama neyse :)

-Site açıp tek bir konuya yönelmek mi iyi hit getirir,genel içerikli site açmak mı? genel açsak her konudan hit gelebilir ama tek bir konu üzerine açsak o konuyla ilgili arama yapan yada ilgilenenler girer sadece diye düşünüyorum ama genel kasarsakta site çok karmaşık olabilir napsam sizce iyi hit için?

hasan525

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
amacın nedir
ne olmak istiyorsun bu işi mi yapacaksınız yoksa para kazanmak oyalanmak boş zamanı değerlendirmek için mi?

engin1984

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Uzman olduğun bir konuda yazılar yaz. Ziyaretçiler seni mutlaka bulur.

kayra_tic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
özgün yazarsan senin için her zaman avantajlı olur ama bence sadce tek bir konuya yönelme yan kolların da olsun...

ahmet_16

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu sefer tamamen özgün olacak zaten teşekkürler hocam cevaplarınız için :) birde wordpress premium tema kullansak sıkıntı olurmu ücretsizini indirdim biryerden ama paralıymış aslında

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
Tek bir konuya yönelmek.
Sıkıntı olmaz diye düşünüyorum :)... Çaktırma...

kfy2000

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende yeni bir site açtım. Aynı kararsızlık bende de vardı.

Genel ve aranabilecek konular seçip o konularda kısa da olsa kendi makalemi yazıp yayınlıyorum.

15 gün falan oldu sitemi açalı. Hit gelmeye başladı. twitter ve facebook paylaşımı yapmak haricinde henüz link çalışması yapmadım. Her konuya birer ikişer hit geliyor en azından.

200 günlük tekili buldu site.

Güncel genel konular ve özgün içerikle sanırım olacak bu iş.

Birde güzel bir link çalışması yapabilirsen güzel olur.

ahmet_16

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende yeni bir site açtım. Aynı kararsızlık bende de vardı.

Genel ve aranabilecek konular seçip o konularda kısa da olsa kendi makalemi yazıp yayınlıyorum.

15 gün falan oldu sitemi açalı. Hit gelmeye başladı. twitter ve facebook paylaşımı yapmak haricinde henüz link çalışması yapmadım. Her konuya birer ikişer hit geliyor en azından.

200 günlük tekili buldu site.

Güncel genel konular ve özgün içerikle sanırım olacak bu iş.

Birde güzel bir link çalışması yapabilirsen güzel olur.

bu cevap çok güzeldi içimi rahatlattın hocam bende internette arayıp zor bulduğum yada bulamadığım ve kendiminde aklına gelen konuları bir kağıda yazdım aklıma geldikçe bu kağıdı doldurdum önce onlarla başlıcam elimde sağlam adsense de var tek ümidim bu site hepinize teşekkürler benim gibi aklında soru işareti olanlara iyi oldu

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5