İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitedeki Online Ziyaretciyi Gösteren Sayac

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar sitede online ziyaretciyi,tekil ziyaretciyi,ve toplam ziyaretciyi gösteren
bi sayac biliyormusunuz.bi tane denedim günlük 150 tekil üzeri ziyaretci ve 1000 den fazla sayfa gösterimi diye benden paralı sürüme geç diye mesaj yolladı.realist
te başvurdum onun hem görünün hemde istatistik olayı güzel ama oda kabul etmedi başak böle bi toplist yada sayac hizmeti veren yer biliyormusunuz

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Free accounts are available by invitation only until early 2007. Please consider one of our low-cost subscription plans in the mean time.

sanırım 2007 den itibaren bedava üye alımını durdurmuşlar ve ücretli bi sürüm secin diyor

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aslında şart değil ama böle hepsi aynı yerde toplu olsa ii olur dedim de bende biraz simetri sorunu var :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5