İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Siteekle.com Satılık

cemadak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fiyat arttırmak icin sdce mesj atmayın ya yazıktır alıcak olan varsa bile :)

Link100.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cemadak' Alıntı:
fiyat arttırmak icin sdce mesj atmayın ya yazıktır alıcak olan varsa bile :)

biz insanlara yararlı olalım diye hemde para kazanalım diye bişiler yapıyoruz birileri gelip hep iş bozmaya kalkıyor. her taraf saçma sapan webmaster doldu. teklfileri bekliyorum sadece.

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Link100.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
siteyi yaklaşık 1 ay önce kaydettim. kendi işlerimden dolayı ilgilenemedim. sitenin adı güzel iyide iş yapar. elimden geldiğincede ben destek olurum.

cemadak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Link100.net' Alıntı:
biz insanlara yararlı olalım diye hemde para kazanalım diye bişiler yapıyoruz birileri gelip hep iş bozmaya kalkıyor. her taraf saçma sapan webmaster doldu. teklfileri bekliyorum sadece.
yanlıs anlama ben is bozmaya calısmıorm sdce bazı beyinden yoksun insanlar sdce fiyatı yükselsin die teklif yazmasın dedim alıcak olanları zararaa sokmasınlar :) 35 ytl calısr benden

Mod. Uyarı Mesajı: Forumda seviyeyi koruyalım!!!

U

username

Misafir
cemadak' Alıntı:
yanlıs anlama ben is bozmaya calısmıorm sdce bazı beyinden yoksun insanlar sdce fiyatı yükselsin die teklif yazmasın dedim alıcak olanları zararaa sokmasınlar :) 35 ytl calısr benden

biraz edepli ol.. sen ucuza al die arttırmayacak mıyız.. artık arttırmayacaktım ama madem istiyorsun;;; 40 ytl..

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teklif yapıp yapmıyacağımızı sana sormıyacaz herhalde

Link100.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu akşam site satış işlemi bitiyor. en yüksek teklif şuanda username de görünüyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5