İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Siteler.Net için ?

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Başta belirteyimki siteler.net özellikle hit yollayan sitelere 1 e 5 geri hit yolluyor. Bu açıklamamdan sonra :)

Sizce siteler.net`ten webmaster ya da genel ziyaretçilerine hitaben ne gibi bir hizmet sunulmalı ?

Siteler.net programlama ve vereceği hizmet açısından 1-2 ay içinde yenilenecek, daha aktif ve sistematik bir hal alacak.

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
uslanmaz' Alıntı:
Başta belirteyimki siteler.net özellikle hit yollayan sitelere 1 e 5 geri hit yolluyor. Bu açıklamamdan sonra :)
Buna katılıyorum.. Gercekten güzel hit gonderiyor. Sorunuza gelince sıradışı birşey olmalı bence.. Ama ne ?

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
siteler.net, siteler için hizmetler sunabilir.
örn yönlendirme servisi ,sayaç servisi, form mail,sitelerin sorunlarının tartışılabilecegi bir webmaster forumuda olsa iyi olabilir.

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şu anki halini geliştirecem baya bu hizmet devam edecek de yoktur un dediği gibi bir sayaç ve form mail servisi olabilir. Sayaç biraz kasar DB ve bağlantı sayısı açısından... forum olayını da yeni yeni düşünmeye başlamıştım fakat ilgi olmayabileceğinden heveslenmiyim diyorum :)

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) walla sende forumun tutmayacağını düşünüyorsan :) bir sürü hitin var bi reklam yaptın mı tutar :) şaka tabi de.. bence de sıradışı bir şey yapsan ? yani ne bilim anket servisi şu bu bazı siteler felan veriyor yaparsan çok şaşırtıcı bir şey olmaz ama böyle kimsenin beklemediği bir projeyle karşımıza çıkarsan çok dahaa iyi olur ama projenin ne olacağını bulamadım :)

kolay gelsin..

U

ulukislali

Misafir
uslanmaz, size bir öneri: Forum servisi koyarsaniz ve adsense'iniz varsa, adsense' i de forumun altina koyabilirsiniz. Burada bir arkadasin sitesine forum koymak istedik, güzel bir forumdu ama altinda adamlarin google reklami cikiyordu, yapmadik. Yapanlar mutlaka cikar.
-----------------
www.berin.de

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet forum servisi kurabilirsin üyelere forum felan ama kaliteli bir şey olmazsı lazım..

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
uslanmaz bence forumla hıç uğraşma derım ben,
artık forum modası bıttı bence 1 yıl onceydı forum olayı artık iş yapmıyor kişisel görüşüm; ste şu anda çok ıyı ve gerçekden ıyı yolluyor bana ancak bence hizmet vermek istiyorsan sayac vs. lerlede uğraşma çunku webmaster lar zaten eyterı kadar destek alıyorlar heryerden yanı yaaprsın ama rakıbın çok beve sadece o iş uzerıne kurulmuş ssiteler var bu yuzden bence webmaster a değil;
Gelen ziayeretçiye hizmetverecek bir şeyler yapmalısın...

S

sezai

Misafir
Forum servisi koyarsaniz ve adsense'iniz varsa, adsense' i de forumun altina koyabilirsiniz. Burada bir arkadasin sitesine forum koymak istedik, güzel bir forumdu ama altinda adamlarin google reklami cikiyordu, yapmadik. Yapanlar mutlaka cikar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi