İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitelere Grişim Engelli

Linux

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Merhaba Arkadaşlar Türk Telekomda Calişiyorum Girişim Engelli nasıl kaldırabilirim

Bu siteye erişim, sakıncalı içeriğinden dolayı, Kurumunuz/Şirketiniz tarafından engellenmiştir.

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Nasıl yani ya? Her Türktelekomda çalışan kafasına göre site açıp kapatabiliyor mu?

M

MasterTR

Misafir
proxy siteleriyle girebilirsin

anonmouse.org
ekzi.com

gibi

216

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
DNS'i değiştirmeyi denedin mi?
TT kendinde de aynı yöntemi kullanıyorsa, işe yarayabilir.

Ya sağlam çalışanları aradım, bulamadım şu an.
4.2.2.2 verip bir dene.
Mahkeme kararıyla engellenenlere girebiliyorsun bazen site açmayabiliyor bu DNS :)

Ama ben olsam girmem yani hem TT de çalışıyorsun hem o sistemi kandırmaya çalışıyorsun.

Linux

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
eg-zotik sitelere evdeki pcnizden girmenizi öneririm.

Dostum Lütfen Konuşmalarına Dikkat Edermisin.
Burasi Bir işyeri.

Açıklama Yapayim.
Bazı Sitelere Girmiyor
örn.
SuperMP3.Org Giremiyorum Biraz film indireceğim burda internet bağlantım cok hızlı o yüzden burdan indirip izliyeceğim canım sıkılıyor aksama kadar.

umarım Cevabını bu şekilde verebilmişimdir.

Linux

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
DNS'i değiştirmeyi denedin mi?
TT kendinde de aynı yöntemi kullanıyorsa, işe yarayabilir.

Ya sağlam çalışanları aradım, bulamadım şu an.
4.2.2.2 verip bir dene.
Mahkeme kararıyla engellenenlere girebiliyorsun bazen site açmayabiliyor bu DNS :)

Ama ben olsam girmem yani hem TT de çalışıyorsun hem o sistemi kandırmaya çalışıyorsun.

Kötü Birşey Yaptığımı Zannetmiyorum alt üstü bir kaç film indireceğim ne var ki bunda bu kadar büyütecek.

ReL4X

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
supermp3 e başka pcden gir indireceğin linkleri not defterine at işyerinde indir

Linux

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
TT daki 600 küsür bilgisayarda aynı şekilde
+ rapidshareyede girmiyordu
tamam gizliweb den hallettim. saolun gerçekten cok yaratici fikirler verdi bazıları.

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Hocam Türk deilmiyiz yasakları delmenin 1001 yolu :D cimlere basma nasıl basarım. girmek yasak nasıl girerim.

işyerinde iş yapar insanlar. demekki okadar boş kalıosunki canın sıkılıyor vay bu memleketin haline :)

iş yaparken indireceksen arkadasın dediği gibi kinkleri not etmek en mantıklısı sanırım. ama yasaklanan seyleri yapmak iimidir bu da ayrı konu :)

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yahu okadar bos kaliyorsan ve is yerinde bu siteler nasil kaldiriliyor diyorsan ve telekomda calisiyorsan ust duzeyde calisan biriyle anlas tum yasakli siteler suan artik yasak bisey yapmiyan domainleri kaldirinda bizde hayrini görek sizde :) hem telekomda calisiyor muyap dedikleri yapip siteleri kapatiyorlar hemde sorup nasil kaldiriz diyorlar cok ilginc be abicim :))

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Bir süredir datacenter kurulum ön hazırlıkları yaptığımız için Acıbadem Telekomla zaman zaman görüşüyoruz, arkadaşlarımız büroda telekom görevlisi teknik arkadaşlara sizin bu yazılarınızı göstermişler, haberiniz olsun.

Konunun senin yazına gelmesinin sebebi ise kurum içi firewall hakkında konuşulurken olmuş.

TNT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
telekom bu belli olmaz seni de banlar film indiriyorsun diye :D:D:D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5