İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitelere tanıtım yazısı veriyoruz. Her zaman güncel konu

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Sitelere tanıtım yazısı verilecektir.

Ücretler:
PR 4 - 30 TL
PR 3 - 20 TL
PR 2 - 15 TL
PR 1 ve PR 0 – 10 TL

Ödemeler banka hesabınıza EFT/havale şeklinde yapılacaktır. Birden çok sitesine tanıtım yazısı almak isteyenlerin istedikleri tüm sitelerine tanıtım yazısı verilmektedir. Ücretler sitenizin pagerank değerine göre yukarıdaki şekilde verilecektir.

Aylık yaklaşık 40 siteden tanıtım yazısı alınacaktır ancak günlük en fazla 2 siteye tanıtım yazısı verilecektir. Tanıtım yazısıyla ilgili tüm bilgiler size PM üzerinden bildirilecektir.

Tanıtım yazısı almak isteyenler bana PM ile sitelerinin linkini ve PR değerini gönderebilirler
. Ağırlıklı olarak bloglara tanıtım yazısını vermeyi düşünüyorum ancak normal sitelerede vericem. Günlük en fazla 2 siteye tanıtım yazısı verileceği için gönderdiğiniz PM lere geç cevap verilebilir. Tekrardan PM gönderip cevap bekliyorum demenize gerek yok, tüm PM lere kesin dönüş yapılacaktır. Sizinle msnde veya gtalkta detayları görüşücem. İleride tekrardan farklı tanıtım yazılarıda verilecek ve ilk öncelikli olarak burada anlaşılan kişilere teklif sunulacaktır..

Sorularınızı bu konu altına, başvurularınızı PM kutuma bekliyorum.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Yazı satışları devam ediyor. Başvuru sayısı bir hayli fazla. 1 aylık sayıyı 1 günde yakaladığımız için başvuranlara biraz geç cevap veriyoruz.

KDR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhabalar bizde tam olarak ne olduğunu öğrenmek istiyoruz bilgilendirirmisiniz.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Arkadaşlar konu günceldir. Dün akşam saat 17:50 ye kadar gelen tüm pmlerdeki sitelere tanıtım yazısı verilecektir. Dün 17:50den sonra gönderilen mesajlardaki linkler sırasıyla kontrol edilecek ve uygun bulunursa onlarada sırasıyla tanıtım yazısı verilecektir. Günlük en fazla 2 siteye verdiğimiz ve bayağı başvuru olduğu için size biraz geç dönüyorum. Ödemelerini alanlar itraderleri unutmazlarsa sevinirim..

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Tanıtım yazısı alan arkadaşlar itrader verirlerse sevinirim. Sitelere tanıtım yazısı vermeye devam ediyoruz..

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Tanıtım yazısı vermeye devam ediyoruz. Öncelikli olarak pr yüksek sitelerinizi gönderirseniz sevinirim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi