İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitelerim bir gecede sıralamada 10. sayfaya düştü

kaslan1001

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Elimde 5 tane web sitesi vardı bunların üçü bir gecede sıralamada en alta indi.2 sitem wordpress bir tanesi ise html ve hiç etiket yoktu.2000-3000 hit yapan siteler bir anda 50-100 aralığına düştü nedeninin bilen varmı arkadaşlar 4 eylül 2013 itişbariyle bu darbeyi yemiş oldum

MFBYazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar ;

Bu aralar dalgalanmalar oluyor bir çok sitede bu durum mevcut. Zamanla düzelecektir siz sitenizi dinç tutmaya devam edin eski sıralamsına dönüş yapacaktır.

serkantkar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
4 Eylul'de guncelleme olduguna dair cof fazla done var. Yabanci ve Turk forumlarinda bircok kisi %80lere varan oranlarda trafik kaybi yasadiklarini bildiriyorlar.

e-ticaret

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
4 eylül dediğiniz gibi herkesin konuştuğu bir olay. Sahip olduğum sitelerin iki tanesinde neredeyse 2 kat yükseliş yaşadım ama düşüş olmadı. O iki sitede de herhangi bir çalışma yapılmadı. Sadece güncel içerikle beslendi. Google depremden önce sarsıntılarına başlamış durumda.

Yılmaz Akın

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Wepmasters tools'dan manuel işlemlere bir göz atın el ile yapılan spam işlemine maruz kalmış olabilirsiniz.

sanaldata

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
4 Eylülde oldu birşeyler. Benimde sitem çok geriledi. Düzeltmeye çalışıyorum içerikle besleyerek. Link felan uğraşıyorum fakat bitkisel hayata girdi sanki :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5