İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sitelerimi satıyorum

M

matrixportal

Misafir
merhaba arkadaşlar;

Yaşadığımız bazı ekonomik problemler nedeniyle bize ait olan www.matrixfutbol.com, www.matrixtoplist.com ve www.matrixportal.com sitelerimizi bu cuma gününe kadar en yüksek fiyatı veren arkadaşa satmak niyetindeyim. İlgilenen arkadaşlar için genel bilgi ve fiyat bilgisini aşağıda veriyorum. lütfen sadece ciddi ciddi niyetli olan arkadaşlarım mesaj yazsınlar. Ama 10 yılımı bu sektörde doldurduğum için biliyorum ki pek çok arkadaşım gayri ciddi biçimde mesajlar göndereceklerdir hiç üşenmeden. neyse tekliflerinizi [email protected] adresine yazarsanız sevinirim.

www.matrixfutbol.com : Daha çok yeni bir site. 1 ocak 2004 te yayına başladı. Süper Lig'de oynayan futbolculardan üye olan herkes kendi takımını kuruyor ve maçlar oynandıkça puanlar kazanıp sezon sonunda ödüller kazanıyorlar. Ödülleri vermek veya vermemk tamamen sitenin yeni sahibinin insiyatifinde olacaktır. Ziyaretç isayısı şimdilik az ama scripti çok sağlam. Epeyce uğraştım onu yapabilmek için. Başlangıç fiyatı : 250 $

www.matrixtoplist.com : Malum toplist scripti. Ama toplist deyince aklımıza hep bugünkü, dünkü ziyaretçi sayısı ve bir de değişim geliyor. Ama bu çok farklı. MatrixToplist.com tıpkı webservis gibi hatta ondan fazla şekilde ziyaretçinin bilgilerini tutuyor. Siteye girip demo istatistik linkine tıklayarak görebilirsiniz. Online reklam ekleyebilme, günün sitesi onaylama, site onaylama ve email gönderme gibi işlemleri yapabileceğiniz yönetici paneli mevcuttur. Başlangıç fiyatı : 250 $

www.matrixportal.com : İlk göz ağrım. bir eylül ayında 2002 yılında kuruldu. Oda benimle beraber pek çok sıkıntı çekti. bazen ziyaretçisi olmadı yalnız kaldı, bazen ziyaretçisi iyiydi benim param yoktu ve hostunu yenilemediğim için kapalı kaldı. ama oda dayandı benim gibi ve şimdilere geldi. 700 e yakın üyesi, 1740 adet maillist arşivi ve bu maillere otomatik olarak veya tek tek mail gönderebilme imkanı, hosting sponsoru, 80 MB alan mevcuttur. Hosting sponsoru omnisturk'tür. mp3 yüklemediğiniz sürece sınırsız web alanı kullanma imkanınız var. ftp ve kontrol paneli mevcuttur. bilgi yarışması, seri ilan, oyunlar, dersler, scriptler, tartışma platformu, editör köşesi, anket, ziyaretçi defteri, matrix filmi hakkında pek çok röportaj, haber, duvar kağıtları, finans bölümü, ortaklık sistemi, ünlü güzeller kategorileri, özel dosyalar, şiir, hikaye, sinema, karikatür vb.
gezdiğinizde siteyi neler var neler yok göreceksiniz zaten. başlangıç fiyatı :700 $

arkadaşlar bir kaç ricam olacak hepinizden. yok sitenin şurası böyle olmuş yok bu site o kadar etmez bu böyle olmaz şöyle olmaz tarzı mesajlar istemiyorum. kabaca bir tabir vardır ya hani" mal bu kardeşim" buna bakacaksın, beğeniyorsan işine yararsa teklifini yaparsın yaramıyorsa boşver gitsin. siteyi alacak arkadaşlara güncelleme yapmak isterse ücretsiz olarak elimden gelen yardımı yaparım. ve son olarak bir kez daha rica ediyorum sadece ciddi olanlar [email protected] adresine mesaj atsınlar lütfen...

hepinize iyi çalışmalar, başarılar...

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
neden bu kadar çabuk pes edip sitelerinizi satıyorsunuz anlamış değilim.
yaptığınız yarışmalar özellikle matrixfutbo o kadar ödül vadettiniz ve o kadar kişi bu ödüller için üye oldu ama siz siteyi satıyorsunuz
ya matrixportal.com ne olacak. 1 aydan fazla süredir yarışma devam ediyor. dereceye girenlere ödüllerini vermeden siteyi satacakmısınız yoksa

kusura bakmayın ama bu sahtekarlığa girer bence

M

matrixportal

Misafir
ibrahimkoknar' Alıntı:
neden bu kadar çabuk pes edip sitelerinizi satıyorsunuz anlamış değilim.
yaptığınız yarışmalar özellikle matrixfutbo o kadar ödül vadettiniz ve o kadar kişi bu ödüller için üye oldu ama siz siteyi satıyorsunuz
ya matrixportal.com ne olacak. 1 aydan fazla süredir yarışma devam ediyor. dereceye girenlere ödüllerini vermeden siteyi satacakmısınız yoksa

kusura bakmayın ama bu sahtekarlığa girer bence

merhaba ibrahim;

merak etmeyin tüm ödülleri ben karşılayacağım yine matrixportal.com için. matrixfutbol.com içinde mecburen ödül verilmek zorunda yoksa oyunun çekiciliği kalmaz. bu yüzden matrixfutbol.com u almak isteyen arkadaşla anlaşmaya çalışacağpız yok ben ödülleri kabul etmiyorum derse o sitenin ödüllerini de ben karşılarım merak etmeyin siz..

beni üzen bir takım olaylar bir takım gereksiz saldırlar ve karalamalar sebebiyle sadece ticari sitemi yayında tutacağım diğer sitelerimi devredeceğim. ama tüm sitelerin üyelerinin madur olmasına asla izin vermem merak etmeyin. maduriyet nedir benden iyi kimse bilemez...

aklınıza bu tür sorular takılmasın hiç. sitenin satış işlemi gerçekleştikten sonra daha detaylı açıklamalar yapacağım. zaten matrixportal.com daki yarışma şubat 1 de bitiyor. o tarihie kadar devir teslim işleri henüz halledilemez ve her şart altında matrixportal.com un bu ayki yarışmasının ödüllerini ben karşılayacağım tıpkı kasım-aralık ayının kazananlarına ödüllerini verdiğim gibi. üstelik hiç bir sponsor veya başka bir destek olmadan tamamen kendi imkanlarımla bunu yapıyorum zaten...

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
açıklamalarınız için teşekkür ederim.
inşallah sitelerinizi en kısa zamanda istediğiniz fiyata satarsınız

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5