İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitelerimiz MSN aramada çıkmıyor?

Ekshi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar kusurabakmayın, Google kategorisine MSN arama motoru ile ilgili konu açmamam gerekirdi ama MSN arama motoru için başka bir kategori bulamadım, en azından arama motorları ile ilgilenen arkadaşlarımız bu bölümde oldukları için buraya yazmanın doğru olacağını düşündüm.

Hiçbir sitem MSN aramalarında sonuç vermiyor, bazı sayfaları sonuç veriyor ama nedense oradan bana hiç hit gelmedi şimdiye kadar.

Sayfalarımın meta taglarında sorunmu var acaba? Bana bu konuda yardımcı olabilirmisiniz. Yada charset değerinin charset=ISO-8859-9 değilde charset=windows-1254 olmasımı gerekiyor ?

Bu konuda yardımlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum.

Sitelerim http://www.ekshi.net ve http://www.turkcms.com

ReL4X

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu benimde dikkatimi çekti msnde 40 sayfa indexlenmişim ama bir tane hit yok

ReL4X

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
goHan 40 sayfa indexlendi diye yazdım dikkat edersen.Burda problem indexlenme değil msnden hit gelmemesi

Neb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim siteleri indexleyor da 1000 google hiti varsa 5 msn hiti yoktur. bir halta yaramıyor yani :)

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Msn bir ara hızlı indexlemesiyle göz doldurmuştu.Ancak birden bire, indexleme süresi gerçekten de çok düşdü.Sanırım algoritmalarında bir değişiklik yada bir birleşme söz konusu olacak.Eski sitelerime bakdığımda, botlarının da sık gelmediğini görüyorum.Kokusu yakında çıkacaktır sanırım.

riseofthemachines

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Msn i de boşlamamak lazım .Değerini google banlayınca anlıyor insan ..

Bir de ne kadar mantıklı bilmiyorum ama msn live ve google arasında ters orantı var .Google da ilk sayfadayken site msn live altlarda ,google sandboxa girince msn de tepede çıkıyor.Birbirlerinden müşteri mi kapıyorlar nedir anlamadım :D

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Msnde iyi hit yolluyor.
Siz kendinizi google'a endeksleyin,link değişimleri,text link alımları vs...Sonucunda birşekilde msn'de indexliyor çünkü.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5