İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitelerimizi Kelime Bazında Yükseltecek Seo Danışmanı Aranıyor

yusuf21

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
Merhabalar arkadaşlar,

Elimizde birkaç site var bunların kelime bazında yükselmesi lazım.bu siteler için gerekli olan herşeyi yapacak seo cu arkadaşlara duyurulur.kendinize güveniyorsanız buyrun gelin çalışalım.ödemeler konusunda her türlü teklife açığım.yeterki sitelerimiz google da kelime bazlı yükselsin.iletişim için : yusufguler21@hot

optimizator

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar arkadaşlar,
yeterki sitelerimiz google da kelime bazlı yükselsin.iletişim için : yusufguler21@hot

Googlede kelime bazlı yükselmek,optimizasyon yapılacak siteye göredir.
Sadece bu işin bir parçasıdır. Tek başına googlede çıkmayı garantilemez.
bütçeniz 500 Tl ve yukarısı ise PM atabilirsiniz. :peh:

dogus19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar bu işi daha ucuz bir fiyata ve garantili bir şekilde yaparım ve para iadesinide garanti ediyorum, bedava verilen tr.gg li sitede bile muhteşem seo çalışmalarım oldu. Örneğin; kodsuz-toplist.tr.gg sitesi bedava bir site olmasına karşın Google'da '' kodsuz - kodsuz toplist - karşılıksız toplist - otomatik onaylı toplist, aramalarında 1. sıradadır.

İlgileniryorsanız iletişim bilgilerinizi (Telefon, msn, mail) lütfen pm atın.

crossia

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba, msn adresinizi ekledim. Görüşmek dileğiyle.

StyLe06

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kelimelerinizi ve sitelerinizi pm olarak alayım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5