İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Siteleriniz ile Borsa Oynayın

S

SatlikDomain

Misafir
son 1 haftadır AlexaDex adlı siteye baya takılıyorum.

Oyunun amacı ; Sizin bir siteniz veya internet dünyasında bir site var diyelim ve alexa da kayılı ise ona hemen bir değer veriyor.

Mesala dün akşam mavioyun.com a baktım 1 hisse değeri 2 $ dı ama günlük baya hit alıyor , hitler yüksek oluncada alexa'dan veri çekiyor güncellemeden 20-30 hatta 4000 $ a kadar çıkıyor.

Ama dediğim gibi ilk önce alexa'a kayıtlı olcak ondan sonra sitenin hiti yükseldikçe sizin hisse değeride yükseliyor.

Sitenin Türkçe seçeneğide var, hatta küfürlü türkçe seçeniğede var

Üye olmak isteyenler, http://alexadex.com/ad/index.fcgi?ref=554 adresinden üye olabilirsiniz. ( ve bana havadan 1.000 $ çık kazandırırsınız :) )

Bu arada sizden ricam yeni açtığınız veya eskiden açıktı tekrar açtığınız hadi olmadı spam sayfa bastığınız, pop-up açacağınız yani hiti bir anda bulacağınız siteleriniz varsa yazın pls , 1 $ alıp 100 den satmak çok zevkli oluyor he hee

C

Cobra

Misafir
Ödemeyi nasıl yapıyoruz? Nasıl Alıyoruz? Ve hiç ödeme alabildinmi?

Böyle birşey varsa kendi sitelerime 100.000$ yatırayım 1 ayda 5 e katlarım :D

C

Cobra

Misafir
Bu geyik sitesiymiş inceleyince anladım :D para mara yok yani, neyse teşekkürler

S

SatlikDomain

Misafir
:D HYIP dalgası değil bu, zaman geçirmek için değişik bir oyun sitesi,

S

SatlikDomain

Misafir
he heee :D

Sen "hoş geldin ulan" seçeniği seçmişsin, normal türkçe için " hoş geldiniz " seçeneği var,

S

SatlikDomain

Misafir
vazgeçtimsenden sitenin hisslerinden aldım, göreyim seni yap hitlerini 2 katına çıkarda iş olsun bizede :)

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SatlikDomain' Alıntı:
vazgeçtimsenden sitenin hisslerinden aldım, göreyim seni yap hitlerini 2 katına çıkarda iş olsun bizede

iyide Vazgectim.com u almışsınız Ona hiç yatırım yapılmıyor kıpırdama olmaz VazgectimSenden.com dan alın bak bu tiyoyuda kimse vermez size :)

SaintOne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bunun gerçeği vardı modlardan birisi para yatırmıştı deneyip bize söyliyecekti ama ses soluk çıkmadı tam olarak hatırlamıyorum ama ya tr.st idi yada başka birisi..

M

Maksim

Misafir
Unable to get site information for xxx. Only sites with Alexa information can be traded. Please try again later if you believe this site should be listed.

Para edecek bir siteyi alan olmamış, hangisi? Söylemem :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5