İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sitelerinize hit

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
üyesi olduğunuz sitenin reklamını yapmanız için ideal bir site :

http://www.20millionhits.com/servlet/index20?member=tetal

bu adrese girip 8 tane site geziyorsunuz ve sitenizle hesabınızı onaylatıyorsunuz.
sizden çok hit kazanmanız için bir tavsiye; alt üyem olduktan sonra kendi referral linkinizi buraya yazın. ve yazıyı okuyan arkadaş ise en son girilen link üzerinden üye olsun ki herkes sitesine ziyaretçi kazansın.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
hadi denemen için 1 cent yaptım ücreti.
oyun şöyle her round 4 kişi oynuyo. birinci parasının 2,5 katını ikinci ise parasının %50 sini alıyo teselli olarak. round sonunda otomatik bir şekilde rastgele seçiliyor birinci.

R

Radyoblue

Misafir
tr.st benim bir sorunum oldu,o dedigin yere üye oldum ancak,surf yapabilcegim linki bulamadim,account um aktif oldu suan,nereye tikliycamda surf yapicam,ayrica burada otomatik surf yokmu,hep elle mi ilerleticez,para kazanma amacli yapicam,cevap verirsen sevinirim

saygilar

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
verdiğim sitede en fazla 8 site geziyorsunuz
burada amaç alt üye toplayıp hit sağlamak.
hit sağlayan servisleri forumda yeni bir başlık altında belirttim oradan inceleyebilirsiniz...

R

Radyoblue

Misafir
Bende bir yerde gördüm,aynen kopyaliyorum buraya belki faydasi olur size.

Cash2Click.Com Get 10$ free to join and earn 1% daily for surfing 100 sites.

Surf-N-Friendz.com Get 5488 free credits,
Earn 2% daily for surfing 150 sites

CashVisitors.Com Earn up to $200 per day surfing just 100 sites. 730% per year.

50-50 Autosurf Earn 2% of your balance each day that you surf 50 sites.

XSclicks.Net XsClicks.net offer 2% a day and 5000 free visitors. This is a must join.

Aussie Earners $10 Free and 1000 credits. Plus, you earn 1% everyday you surf 125 sites as a free member or 100 sites as a paid member.

JDI CashforHits Earn 4% per day for viewing 300 sites per day.

HomeyImMakingMoney Earn 2% of your account balance each day you surf at least 100 credits.

CashRotage.Com 2% daily for surfing 100 sites and earn up to $12,000 per month

SharedPayHits Get free credits for joining and earn 3% daily for surfing.

JDIPromotions Get $5 Free and 2500 credits and earn 2% of your member level for surfing 100 credits.

StudioTraffic Get $10 Free
Earn 160% over and over again just by autosurfing.

Autosurf4Profit $10 Free, 3000 Free credits upon joining
Earn 1% for surfing 100 credits daily

ACashKey $10 Free to join.
1% daily for 100 sites.

AtomCash 1000 Free credits
2% daily

Business Angler Surf 500 Free credits and 1% per day for 100 sites visited.

Cash4Traffic Earn 4% Daily For 200 Sites Surfed. Double Your Money In Just 50 Days!

RealSurfInvesting RealSurfInvesting give you $10 free and you earn 2% daily. Also, ownership in RealEstate.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5