İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitem Adsense Tarafından Banlandı Yardım.

nrspy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar sitem 4-5 ay önce adsense Tarafından banlandı. Itiraz ettim fakat geri dönüşler olmadı. Bende çare olarak siteyi yönlendirdim ama o domain benim için çok değerliydi. 2 yıllık emeğim vardı. Bende WP kurdum ve Özgün konular paylaştım. Adsense tekrar itirazda bulundum. Adsense politikalarını dikkate alarak reklam yerleşimi yeniden yapılmıştır. Tekrar incelenmesini rica ediyorum diye gönderdim. 2 gün geçti hala cevap gelmedi. Sırf site açılsın diye baştan sona değişiklik yaptım. Adsense Banlandığında adsense Hesabı arkadaşımındı. Maili silmiş ama Adaense durumlarda çıkan sorunun SS mevcut. Bu konu hakkında bana yardımcı olabilecek arkadaşlar varmı. Cidden benim için çok önemli domain ve açtırmak istiyorum. Bilgili Arkadaşlarım desteklerini bekliyorum.

Arkadaşımdan rica ettim bunu yolladı. Yardım edecek Arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Sent from my iPhone using Tapatalk

DeathAngel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
tesvik edici tiklamalar,yanlislikla yapilan tiklamalar vs. adsense cok buyuk bir platformdur.En ufak hatada bile size cizgi cekmektedirler, suan icin cok gec artik.
Yaptiginiz hatalar yukarda yazmaktadir.
1 tl daha fazla kazanayim diye cok kisi taniyorum banlanan.

nrspy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tesvik edici tiklamalar,yanlislikla yapilan tiklamalar vs. adsense cok buyuk bir platformdur.En ufak hatada bile size cizgi cekmektedirler, suan icin cok gec artik.
Yaptiginiz hatalar yukarda yazmaktadir.
1 tl daha fazla kazanayim diye cok kisi taniyorum banlanan.

Hocam açılmaz mı diyorsunuz yani ?

nrspy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Banlandığı hesap üzerinden itirazda bulundum 12 saate açıldı. Yardımcı olan herkese teşekkürler.

Emektar55

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İşte bizim millet :) Polis göz altına alsa hiç dinlemeden suçlu gözüyle bakarlar. adamın sorunu başka ki dile getirmiş ama anında yargısız infaz ve açılmaz cevabı. Sorunun çözüldüğüne sevindim.

nrspy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İşte bizim millet :) Polis göz altına alsa hiç dinlemeden suçlu gözüyle bakarlar. adamın sorunu başka ki dile getirmiş ama anında yargısız infaz ve açılmaz cevabı. Sorunun çözüldüğüne sevindim.

Çok teşekkürler :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5