İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitem Google Adsense politikalarına uygun değilmiş ne yapabilirim?

ozgr11

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar 1 aydır bu forumu takip ediyorum hatta Eif diye bir kullanıcının yazılarını çok okudum ve 5 gün önce bir site açtım. İçerikleri kendim yazmaya özgün yazmaya çalışıyorum. Kurduğum ilk web site o yüzden biraz acemiyim bilemiyorum. Google adsense başvurusu yaptım ve,

Sayın Kullanıcımız,

Karşılama e-postamızda belirttiğimiz gibi, AdSense kodunu sitelerinize yerleştirmenizin ardından AdSense başvurunuz üzerinde ikinci bir inceleme gerçekleştiriyoruz. Bu incelemenin sonucunda, aşağıda belirtilen ihlaller nedeniyle hesabınızı onaylamadık:

Sorunlar:

- Site, Google politikalarıyla uyumlu değil

diye bir cevap aldım. Neden bu cevabı almış olabilirim? Yardımcı olabilir misiniz? Ne yapmam gerektiğini söyleyebilir misiniz?

ozgr11

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitem sağlık sitesi böyle bir içerik yok ki :S neresinde böyle bir içerik gördünüz?

ozgr11

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben link verdim sanıyorum kafa kalmadı kusura bakmayın. direk linki yazamıyorum fakat midehastaliklari.net web adresim.

erkanpolat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
msn adresimi eklersen yardımcı olabilirim forumda online olamıyorum . imzamda var msn adresim

cagri169

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Google' ın kopya içeriğe de tahammülü yok belirtmek isterim.

ozgr11

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya kopya 1-2 yazı var sadece. Gerisini yazacağım konuyu okuyarak kendim yazmaya çalışıyorum. Fakat uyardığınız için teşekkür ederim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5