İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sitem googleda gözükmüyor neden bir destek

birimin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşlar benim bir netturka.com diye domainim vardı üzerinde projemde vardı hatta bir host açıp yakında ekranı filan koyduk ben tanıdıklarıma tıklattırıyordum üst sıralara çıksın diye birgün siteyi atalım diye başka bir host aldık sorun çıktı atamadık tabii siteyi açınca hata veriyordu sonra bir baktım googleda silinmiş domain sebebi nedir ne kadar zamanda geri döndürebilirim bir destek arkadaşlar

bir şey daha sorucam bu arama motorlarına kayıt yapan firmalar bana yardımcı olabilirmi

trzes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar benim bir netturka.com diye domainim vardı üzerinde projemde vardı hatta bir host açıp yakında ekranı filan koyduk ben tanıdıklarıma tıklattırıyordum üst sıralara çıksın diye birgün siteyi atalım diye başka bir host aldık sorun çıktı atamadık tabii siteyi açınca hata veriyordu sonra bir baktım googleda silinmiş domain sebebi nedir ne kadar zamanda geri döndürebilirim bir destek arkadaşlar

bir şey daha sorucam bu arama motorlarına kayıt yapan firmalar bana yardımcı olabilirmi

yok artık kapalı siteyi googlede indexlenmesini bekliyosun :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi