İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitem Googleden Kayboldu

okyanus05

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar sitem önceden googlede çıkardı çokta iyiydi fakat şimdi hiç çıkmıyor ne olduda birden bire sitem googleden yok oldu. Önceden sitemin adını yazınca ilk sayfada çıkardı şimdi hiç çıkmıyor googlede 70bin küsür sayfam var ama aramada çıkmıyor neden acaba site adı www.vidimodo.net

leventt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3

okyanus05

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Abicim sorun yok ama googlede site adıyla arama yapınca hiç çıkmıyorum bide googlede vidimodo.net yazınca bile sadece bir sonuç çıkıyor eskiden daha fazla çıkardı ziyaretci sayım birden bire çok fazla bi düşüş oldu günlük 5000 den fazla kişi girerken bir anda 1500 lere felan geldim acaba benim host firmasıylamı bi sıkıntım mı var günün belli saatlerinde kopmalarmı yaşanıyor efendim bi ilgilenirseniz çok sevinirim

Mrİnternet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
hosting şirketiyle görüş..ayrıca pr li sitelere link ver.

Rayjon32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evt pr li sitelere link ver. Hosting şirketiyle görüşürsen daha iyi yardımcı olacaklarını düşünüyorum.

Cewo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
sandbox biraz zaman ver kaliteli link al 2 3 tane güncel tut yakında çıkar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi