İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitem heklenmiş .s

cilginsolist

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Böyle bir serefsizligi neden yapar insanlar bunlara insan denilirsi zavalli bunlari yapanlar,cok gecemis olsun..

MSBlog

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
yedeğin var mıydı?

varsa yedeğini yükle. sonra mutlaka şifreni değiştir.

hatta cpanelden dahi şifrele admin panelini.

Furnet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
allahtan dün yedek istemiştim . ama şuan ne yapacağmı bilmiyorum .s

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Wordpress e sızmak pek kolay değil , galiba sunucuyu rootlamış olabilirler.

Firma ile irtibata geçebilirsin. Haftalık yada günlük şekilde otomatik yedekleme sistemi mevcuttur büyük ihtimal

!whp!

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Wordpress e sızmak pek kolay değil , galiba sunucuyu rootlamış olabilirler.

Firma ile irtibata geçebilirsin. Haftalık yada günlük şekilde otomatik yedekleme sistemi mevcuttur büyük ihtimal

Wordpress baba sistemdir kolay heklenmez.Ancak;bu adamda bu işin üstadı.Adam usta olmuş ama adam olmamış.Milletin sitesini hekleyince sanki bir S..'im oluyor.Tövbe yarabbi.Neyse geçmiş olsun.

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Wordpress baba sistemdir kolay heklenmez.Ancak;bu adamda bu işin üstadı.Adam usta olmuş ama adam olmamış.Milletin sitesini hekleyince sanki bir S..'im oluyor.Tövbe yarabbi.Neyse geçmiş olsun.

Wordpress'in 3x sürümlerinin birinde açık olduğunu biliyorum .

Meta atılabiliniyordu. Her zaman güncel sürüm kullanmak en iyisi.

Furnet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bi arkadaş yardım ediyor teşekkürler hepinize . heklenme sebebi de sürümü güncellememiştim oymuş

StyLes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Kardeş usta görmemişsin sen bence..

Derler ya açık yok.Yalan arkadaşım. Senin yazdığın <html> </html> arasında bile elbet bir açık vardır.Javascript çalıştırma ile bile artık hek yapılıyor.A href koduyla yönlendirme yapıyor.Ayrıca sen Formlan bile admin'e ulaşabiliyorsun.bunları öğrenmek gerek. Nedenmi heklenmek için Değil heklenmemek için...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5