İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitem heklenmiş .s

Mehmet5

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Özel bir avukat tutarak savcılığa suç duyurusunda bulunmanızı ve verilen zarar için mahkemede tazminat davası açmanızı öneririm. Hosting firmanızdan bahsi geçen şahışların IP adreslerini talep edebilirsiniz.

sinemahit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Hocam bu kişi daha önce bana'da çatmıştı eğer hağla oysa anlatayim...

Bu sizin host aldığınız yerden host alıyor host içerisinden zehir diye tanıtdıkları bir program'la sitenize index atıyor yani siteniz'de 1 index olacak onu silmeniz yeterli wordpress kullanıyorsanız koruma botları satın almanızı tavsiye ederim yardımcı olduysam ne mutlu bana dediğim gibi ftp'e bakınız index olacak.

C

Clivrape

Misafir
Hocam bu kişi daha önce bana'da çatmıştı eğer hağla oysa anlatayim...

Bu sizin host aldığınız yerden host alıyor host içerisinden zehir diye tanıtdıkları bir program'la sitenize index atıyor yani siteniz'de 1 index olacak onu silmeniz yeterli wordpress kullanıyorsanız koruma botları satın almanızı tavsiye ederim yardımcı olduysam ne mutlu bana dediğim gibi ftp'e bakınız index olacak.

Aynen Öyle, Aynı Firmadan Host Alıp Sizlerin Sitelerine İndex Sızdırıyor.. Hostta İnceleyin Fazla Olan Dosyaları Silin! Özellikle index ve .htaccess 'e Dikkat edin..

Shu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
24
Wordpress ise wordpresste açık yoktur tabi installeri silmemişsen ayrı mesele eğer bunuda yapmışsan oğuz abinin dediği gibi rootlamışlardır sunucuyu.

sinemahit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Dikkatimi çekti türk heker group demiş birde türk sitelerini indircenize gücünüz yetiyorsa gidinde avrupa büyük siteleri indirin görelim serf namus kalmamış bunlar'da!

Bu arada msn adresini ekledim yardımcı ola bilirsem ne mutlu bana.

okyanusdisel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Admin Paneline Girebiliyorsan Tema'nın Kodlarını Değiştirmiş Olabilirler.

bigdump

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
2
hocam index atabilmislerse ftp ye shell saklamislardir ftp yi komple sil wp nin yeni surumunu yukle yoksa her gun heklerler siteni

Furnet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
arkadaşlar bir arkadaş sağolsun bana geçici olarak host sağladı .. şimdi ben bu veritabanı yedeğini nasıl kuracağım yardım edebilecek var mı :S

tepki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
65
shell demek sunucuya sızmak için kullanılan bir kodlama genellikle ftp ye atılır yada gizlice yüklenir / yada site sahibi haberi olmadan yükler shell sahibi gelir ve hiç bir şifre kullanmadan ftp içinde oynama yapabilir index atma silme editleme vs

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5