İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitem kapandı

A

Auth

Misafir
Arkadaşlar ben xoops ile bi site kurmuştum fakat herşey güzel giderken bugün baktım ve kapalı olduğunu gördüm ilkbaşta cpanel ekranı fLn geLdi şimdi siteye giriyorum dosyalar fLn ftp den görebiliyorum yöneticilerden biri siteyi kapamış diye düşünüyorumda bu cpanelden siteyi nasıl açabilirm acaba?

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yöneticilerden biri siteyi kapadıysa ancak o yöneticilerden biri açabilir o siteyi.. Eğer siz açabilseydiniz yöneticinin yaptıklarını onun yönetici olmasının bir esprisi kalmayacaktı..

İyi paylaşımlar..

U

ultraturknet

Misafir
Site açılmıyor derken, adrese girdiğinde ne görüyorsun? Hata uyarı msj.ı vs. Siten kapatılmış olsa cpanel ve ftp erişiminin de durdurulmuş olması gerekirdi büyük ihtimalle, değil mi? Host aldığın yere acilen yaz durumu ve bilgi iste bence.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5