İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitem ne zaman index almaya başlar ?

hemato

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Merhaba arkadaşlar
www.idealfrm.com
yeni kurdumda şuan düzgün indexi yok pr3 forumdanda link verdim
Konuların indexleri ne zamana googleda çıkmaya başlar acaba ?
Hızlı indexlenmesi için neler yapmalıyım.

UmutTasarım

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Küçük bi backlink paketi info ve index alman için yeterli olacaktır diye düşünüyorum. O olmazsa bir kaç link değişimi. Benim sitelerim normalde 2 gün içinde index almaya başlıyor böyle yapıyorum hep.

cagri169

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Sitemi ilk aldığımda hiç backlink çalışması yaptırmadım. Ertesi gün indexli sayfa sayısı 17 oldu. Ondan sonraki gün 21 oldu ve 10 gün felan 21 indexte takıldı kaldı. Bir ay içinde ise indexlerim düzene girmeye başladı. Şimdi sitem 2,5 aylık ve 6,680 indexli sayfam var.

B

By_vezir

Misafir
Dün bir blog sitesi açtım ve bugün sabah indexlenmişti fakat tabiki düzenli index alması için biraz zaman gerekecektir.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Pingleme yapman ve buradaki bir kaç siteye kaydetmen indexlenmesini hızlandırır.

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Ekleyen bildiğin yerlere manuel olarak ekle derim. Ben sitemi hiçbir dizine eklemedim. Veya backlink almadım. Link de vermedim. Fakat bir ayda 25 k idex başarısı sağladı. Şuan 10 k civarı fix .

hdfilm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilk günden infoyu aldı googleden sitem 4 index ile günü kapadım arkadaşların dediklerini uygulaman gerekiyor ama ben ne link değişimi nede imleme yaptım :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5