İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitem Ne Zaman İndexlenmeye Başlar

sadace

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Merhaba arkadaşlar,

Sitemi açalı yaklaşık 3 gün oldu.Hergün 250 kelime üstü 2 tane makale giriyorum.Sitemap alexa vs ayarladım.Sitemde ki makaleler ne zaman indexlenmeye başlar acaba ?

csariaslan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
biraz sabırlı olmanız gerekmekte elinizden geldiği kadar özgün yazmaya devam edin ping yapın konu ekledikten sonra en kısa zamanda indexlenir

cagri169

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Birazda şansına bağlı. Kiminin sitesi 1 günde index alırken kiminin bir hafta sürer.

sadace

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Teşekkür ederim arkadaşlar bide bir sorum daha var. Ping servisi olarak pingler.com'u kullanıyorum uygunmudur yoksa farklı bir servis kullanayımmı ? Bu arada scriptim wordpress ping hizmeti var dediler ancak bulamadım neresinde olduğunu

linksiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Blogspot benim 1 günde indexlendi.Özgün içerik girin ve facebook,twittera linklerinizi paylaşın.

kfy2000

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2. ay sonuna kadar benim site ciddi index sorunu yaşadı. Özgün içerik ve sosyal paylaşıma rağmen bazen 2 gün bazen bir haftayı bulduğu oluyordu.

Yapmadığım şey kalmadı ama 2. ay sonunda artık anında index almaya başladı.

Yani anlayacağın yukarıdaki arkadaşların söylediği gibi özgün içerik sosyal paylaşımda link paylaşımı ve sabır.

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Pinglemek için genelde pingfarm.com u kullanıyorum, tavsiye ederim

sadace

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Teşekkür ederim ben pingomatic kullanıcam.İyimidir acaba ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5