İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitem Neden Sandbox 'da nasıl kurtulacam ?

Orlando Jack

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Zygor Guides sitem sandbox girdi. Bunun nedeni tam olarak bilmiyorum. Ama 2 aylık bazı arkadaşlar penguen algoritmasında yeni siteler önce ön sıralarda yer verilip sonra incelemeye alınıyor dediler.Ben pek emin değilim.Ama sitemin acıldıgında yani index altıktan sonra kendi aramasında 10 sayfadaydı( 1 post) bu yazıyıda digg paylaştım , ilgili facebook grublarında paylaştım.İkinci hafta ikinci postu girdim.Tekrar digg paylaştım facebook paylaşımları devma ettim.Sitem kablumbağa gibi yavaş yavaş 5 sayfa'ya kadar geldi. Sonra -4 gün sonra- Fiverr den google plus(25 tane g. plus) aldım. Linnkedin sayfalarımda(ingilizce) paylaşmtım. Sitenin içeriğiyle ilgili video indirip yükledim yotubeye onlarıda digg paylaştım vb küçük calışmalar yaptım.Sitem 2 sayfanın en sonunda ve 3 sayfanın en başına kadar geldi.Tabi bunlar vertabim sonucları yani gercek sıramalar.Ama bu sırada 2 gün kaldım ve yaklaşık 8 gündür sıramalarda yokum , facebook paylaşımlarını artırdım ama care yok sıramalarda cıkamadım. Keyword dentisy diyecem ama oda yüksek değil.
Yani arkadaşlar yardımcı olmanız mümkün mü ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi