İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sitem nereye kaybolmuş olabilir :S

Mxcoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar http://forum.iyinet.com/wordpress/81283-nereden-cikmis-olablir-bu-kod.html
adresindeki gibi bir kodla karşılaştım.1-2 gün sonra gördüm bu kodu index.php de.Neyse görünce hemen sildim.Onu takip eden 1-2 gün içerisinde sitemin hiti inanılmaz düştü ve şu an resmen sürünüyor.Google o kodun bulunduğu şekilde cache almış bu yüzden zannediyorum zararlı bir kod oldujğu için üzerinde yoğunlaştığım kelimede 2.sayfadaydım fakat şu an bakıyorum ilk 20 sayfada yokum.Bu ne kadar sürer sizce herşey bitti mi demek bu site eskisi gibi toparlanamaz mı artık?fikirlerinizi bkeliyorum tşkler.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
siten o kod yuzunden googlede fişlenmiş olabilir bu site bilgisayarınıza zara verebilir olayı varya işte onun yuzunden siteni google fişleyip arka sayfalara atmış olabilir mediclife nin bi makalesi vardı bu konu hakkında adresini bulamadım bi arayıp bulup o makaleyi uygularsan faydası olabilir sana

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5