İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitem onaylanmadı neden?

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
neden yazıyor mailde o nedeni yazarsanız daha faydalı olur yardımcı olmaya çalısırız

Ekleme: neden yazıyor mailde o nedeni yazarsanız daha faydalı olur yardımcı olmaya çalısırız

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Bu tarz sitelere pek onay vermiyorlar daha önceden yapmış olduğum çalışmalardan biliyorum.

internetteticaret.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
neden yazıyor mailde o nedeni yazarsanız daha faydalı olur yardımcı olmaya çalısırız

Ekleme: neden yazıyor mailde o nedeni yazarsanız daha faydalı olur yardımcı olmaya çalısırız

Gönderdikleri mailde:

Sorunlar:

- Site, Google politikalarıyla uyumlu değil

---------------------

Daha fazla ayrıntı:

Site, Google politikalarıyla uyumlu değil: Sitenizin Google AdSense politikaları veya web yöneticisi kalite yönergeleri ile uyumlu olmadığını düşündüğümüzden, şu anda AdSense başvurunuzu onaylayamıyoruz. Hedefimiz, reklamverenlerimize zengin ve anlamlı içerik sağlayıp, organik trafik alan ve kullanıcılarımıza da iyi hedeflenmiş reklamlar göstermemize olanak veren siteler sunmaktır. Şu anda sitenizin bu ölçütleri karşılamadığını düşünüyoruz.

yazıyor ama fazla bir sorun belli bir şekilde açıklamıyorlar.

Ekleme:
Bu tarz sitelere pek onay vermiyorlar daha önceden yapmış olduğum çalışmalardan biliyorum.

Tanıdığım bir kaç site benle aynı konular üzerinde hizmet veriyorlar.Onlarda fazla bir fark göremedim.

örnek olarak goole reklamına sahip bir site:

http://teoblog.com/

A

abdullahsabit

Misafir
zaten kabul ederlerse onay veriyorlar sitene kabul etmeyince otomatik mesaj gönderiyoralr

webtasarim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Günlerdir uğraşıyorum fakat bir türlü onaylatamadım.sanırım şu dönemde yayıncıya ihtiyaçları yok.

tavo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
onay

nasıl yapıyorsunuz anlamadım ben 12 kişiye hesap aldım 1 saatte onay geliyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5