İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitem Sandbox damı Lütfen Yardım Ediniz.

ChipOyun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://www.chipoyun.comsite adresim bu site sandbox a mı düşmüş arkadaşlar bi arkadaş siten sanbox düşmüş dedi öyle diyince baya üzüldüm ve naısl cıkarabilirim eğer düştüyse lütfen yardım ediniz.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
sandboxta değil, bir sürü sayfa google indexli, aşırı bir link değişimi görünüyor
sandbox yolunda

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Sandbox a düşecek bir durum yok sitenin hiti belli , scriptin belli (ne dinamik title var nede meta)

ChipOyun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya peki değerli arkadaşlarım adamın tekiş bana geldi siten 6 sayfada cıkıyor sen sandbox düşmüşsünb dedi beynime kurt düşürdü sabahdan bveri beynimi yiyip bitiriyor :s

ChipOyun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
işte bende o yüzden diyorum ya :(:(:( nasıl yapacağım

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
elden bişi gelmez sitende spam sayılcak vs yanai başka kelimelerde yükselmek için bir kaç degişim yaptın ise veya fazla link aldın ise bu sandbox sebeblerinden bir kısmı.

siteni kontrol et gereksiz spam sayılcak şeyleri kaldır ve siteni her zaman ki gibi güncel tutu bu ceza hiç belli olmuyor 1 ayda sürüyor 6-9 ayda sürüyor.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
2 haftalık domain, aşırı link değişimi var
66 sayfan google kayıtlı
1300e yakın sayfa çıkıyor google alanadı araman sonucunda, 51. sıradasın
Bir hafta öncesinde google aramanda problem yokmuş, google indexlemiş ancak sandboxtan dönüşün yok gibi.
Nasıl çıkarsın:
1. çözüm beklemek ve mevcut durumu bozmadan ve dışarı link sayını minimuma indirerek

ZdeArBaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Nekadar Çok Link Değişimi Okadar Çok Yükseklere Çıkacağımız Tezini Bu Şekilde (1) Kez Daha Çürütmüş Olduk.

Adam Header'e Link Değişimi Yapıyor, Uyarıyorum Footer Demek İstedin Sanırım, Birde Fırça Yiyorum ( Sanane Kardeş İstediğim Yere Koyarım )

"Koy Güzel Kardeşim İstediğin Yere Bol Bol Koy"

ChipOyun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Nekadar Çok Link Değişimi Okadar Çok Yükseklere Çıkacağımız Tezini Bu Şekilde (1) Kez Daha Çürütmüş Olduk.

Adam Header'e Link Değişimi Yapıyor, Uyarıyorum Footer Demek İstedin Sanırım, Birde Fırça Yiyorum ( Sanane Kardeş İstediğim Yere Koyarım )

"Koy Güzel Kardeşim İstediğin Yere Bol Bol Koy"

:)) ama ben hala sandboxdayım yokmu cıkışı

ChipOyun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
böyle bir olay olabilirmi arkadaşlar :S

www.sedo.com " parking sitesi " girin ve bir üyelik alın
verilen dns leri sitenize yönleyin " neden dir bilmiyorum ama bu dns ler le tekrar sizi görüyor "
1 - 2 gün bekleyin görmüyorsa Buradan tekrar kayededin ve kesin görüyor !
3 5 gün siteniz sedo.com un dnslerinde kalsın daha sonra garip bir şekilde ingilizce çince vs vs dillerde sitenin titlesi gelicek
title geldikten sonra 1 hafta kadar daha bekleyin
son olarak eski dns nize yönleyin okadar

webkit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
değiştirirsin scriptini cıkarsın filtreden. Değiştirmezsen 3 5 hit sayarsın... hangisini tercih edersen artık sana kalmış birşey.

myclub

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konu dışı

arkadaşlar sitenin ne kadar link değişimi yaptığını nasıl öreniyorsunuz acaba?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi