İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Soru Sitem Sandboxa mı girdi ? acil yardım !

m.ali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar öncelikle 2 hafta önce açtığım sitem gayet iyi bir şekilde gidiyordu eklediğim içerikler hemen indexleniyodu ve 2 3 kelimede 2 haftalık olmasına ragmen yüksek sıralardaydı nolduysa bugun herzaman 4. sayfada çıktıgım kelimede birden yok oldum ilk 500 de bile yer almıyorum kaybolmuş site komple ama site adı ve title ile arattıgım zaman ilk sırada çıkıyor. Sorunlardan biride indexim yavaş yavaş düşüyor araştırdıgıma göre kopya içerik, fazla backlink kasma vs vs. gibi sebeplerden oluyormuş ama içerik konusunda eklerken içeriği mesela sitem video sitesi ilk önce video yu izleyip sonra ona göre eski title açıklma keyword vs. gibi şeyleri silip kendim video ya göre yazıp ekliyordum, backlink konusunda da 2 3 dizin sitesine eklemiştim başkada bişe yapmadım. Birde organik hit programı diye bir program kullanıyordum yaptıklarım bunlar sadece başkada kayda değer bişey hatırlamıyorum. Lütfen bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim sandboxta mı yım acaba ? Şimdiden teşekkürler.

m.ali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne kadar sürer peki bu ne zaman eski haline döner

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
senin güncelliğine ve özgünlüğüne bağlı

xclever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
toplu dalgalanma veya yeni bir güncelleme oldu 4 gün önce fazla backlink kasan siteler al aşağı edildi.

eski haline dönmek istiyorsan doğal davran...

m.ali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
backlink kasmadım üstad ya sadece 2 3 dizin sitesine ekledim bunun da mı bi zararı olur ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi