İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitemap Hakkında

FiRaRi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar ;

Forum sitemin sitemap ayarlarını girdiğim panelimde aşşağıda ki resimde görüldüğü gibi hatalar alıyorum. vBulletin 3.7.0 ve vBSeo 3.1.0 kullanıyorum. Bu hataları nasıl giderebilirim acaba? Şimdiden tşk ederim.

seote1.jpg

Miller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ayrıntıları tıkladığınızda "hata" olarak ne yazıyor? Gerçi vB uzmanı değilim, muhtemelen de yardımcı olamayacağım ama en azından onun da ekran görüntüsünü eklerseniz daha kolay yardımcı olurlar.

FiRaRi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hata ayrıntılarına tıkladığımda ki çıkan sayfanın ekran görüntüsü aşşağıda. Nerde hata yapıyorum bilemiyorum :(

seo2wo2.jpg

Sir_Night

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence yardımlık bi konu yok ortada...sitemap sadece xml uzantılı dosyalarda geçerlidir...
siz .xml.gz uzantılı dosyalarıda google a verdiğiniz için hata olarak kabul ediyo bizimki...sadece sitemap.xml dosyası yeterlidir...

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bence yardımlık bi konu yok ortada...sitemap sadece xml uzantılı dosyalarda geçerlidir...
siz .xml.gz uzantılı dosyalarıda google a verdiğiniz için hata olarak kabul ediyo bizimki...sadece sitemap.xml dosyası yeterlidir...

yok bende de hata veriyor xml uzantılı olan dosyalarda.

Sir_Night

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
belkide ben yalnış biliyorumdur ama sanmıyorum..o kadar sitem var sitemap oluştururken hiç .xml.gz uzantılı dosyaları vermedim google a..sadece xml uzantılı dosyalarla yaptım yapacağımı...

fıratusta

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
slm arkadslar yardım edebilecek varmı sorunum vbulletin sitemap olusturmada hata
arkadsalr ilk kez yaptıgım iş degil öncelikle söyleyeyim deddim çok forum kurdum faka bi hata aldım çözemedim sorun söyle forumun en altında sitemap var bilirsiniz ani 123456789 arşiv dizinin
ve site sıfırdan kurulup ilk sitemap olusturuldu zoint seoda kurulu degil 1234 en altta var demiştim hangisine tıklarsak tıklayalım hep aynı sayfada örnek verirsek site harıytasını olugu yerde kalıyor eklenmiiş forum biligler onlara yönlendirme yapmıyor insallah bu sorun hakkında bilgi verirsniiz saygıalr

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5