İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sitemap hatasi ve robots.txt hatası

Bronzzzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar 3 aydan beri sitemapimda herhangi bir sorun yoktu.. ancak su 10 gunbden beri surekli hata veriyor.. google webmasterdan takip ediyorum..

sorun su :

Site haritası hataları ve uyarıları
Satır Durum Ayrıntılar
- URL zaman aşımı: robots.txt zaman aşımı
Site Haritanıza erişmeye çalışırken bir hatayla karşılaştık. Lütfen Site Haritanızın yönergelerimize uygun ve belirttiğiniz yerde erişilebilir olmasını sağlayın ve yeniden gönderin. Bulunduğu tarih: 08 Tem 2008
- Site Haritanızdaki URL'lerin tümü aynı önceliğe sahip.
Site Haritanızdaki URL'lerin tamamı için aynı öncelik ayarlanmış (bu, varsayılan öncelik değildir). Öncelik, belirli bir URL'nin sitenizdeki diğer URL'lere göre önemini belirtir. Önceliğin, sitenizin arama sonuçlarındaki performansı üzerinde hiçbir etkisi yoktur. Tüm URL'ler aynı önceliğe sahipse, Google, hangilerinin daha önemli olduğunu belirleyemez. Yardım Bulunduğu tarih: 07 Tem 2008
- Site Haritanızdaki URL'lerin tamamı, dinamik içerik barındırdığına dair bir işaret taşır.
Site Haritanızdaki URL'lerin tamamı, dinamik içerik barındırıyor şeklinde işaretlenmiş. Arama motorlarının dinamik içeriği taraması ve dizine eklemesi zor olduğundan bu durum sitenizin arama sonuçlarındaki performansını etkileyebilir. Site bilgilerinizin doğru olduğundan emin olmak için Site Haritanızı kontrol edin. Yardım Bulunduğu tarih: 07 Tem 2008

bilen arkadaslar yardimci olurlarsa cok sevinirim kolay gelsin...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5