İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitemap Hazılama 2 (New Version)

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hazır googlede sayfaları indexli siteye sitemap hazırlamaya gerek varmı acaba her gün zaten googledeki indexli sayfa artıyor . yinende site map hazırlasam bi faydası olurmu

indexli ise gerek duymaman gerekir, ama tamamını indexletmek istiyorum diyorsan denemelisin.

şölede yapabilirsin, baktın google indexleri siliyor, o zaman sitemap hazırlayıp googleye tanıtabilirsin. daha faydalı olur.

ZiRVeDeKiLeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aslinda sitemapin cok faydali olduguna inananlardanim neden nerseniz 3 yildir 5-10 indexli sayfasi olan 65bin konulu bir forum sitem bir aydir farkli yöntemlerle olusturudugum xml ler sayesinde bugün 20bin indexlendi.

Öne yandan kilimi kipirdatmadigim (aman hazir düseni bozarim korkusuyla) diger bir forum sitem 1 ay evvel 6000 index ve 3000 tekil hite sahipken sitemap vesayre hicbir sey yok her gecen gün indexlenerek bir ay icinde 30 bini askin indexe ve bununla birlikte 8-10 bin hite yükseldi. (ALLAH Nazardan saklasin.)

Uzun lafin kisasi google nin mantigini bir türlü anlamiyorum kafasina göre takiliyor. Kimini indiryor kimini yükseltiyor.

Acaba diyorum olaya manevi acidanmi bakiyor :D

Sinyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
yahu alla alla program gayet hoş iyi çalışıyordu. full sürümü yükledim hiç açılmıyor. tuhaf olan eskisini de açamıyorum :s

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5