İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sitemap oluşturma hakkında yardım

war

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitemap ekledim ancak hata verdi. Yani beceremedim sanırım. Dosyaları attım ftp den. xml ve xml.gz dosyalarına 777 yaptım chmod ama yinede şu mesajlar cıkıyor :

Site haritanız oluşturulurken bir hata oluştu. Lütfen dosyanın var olduğundan ve yazma izinlerinin olduğundan emin olun. Daha fazla

Sıkıştırılmış site haritanız oluşturulurken bir hata oluştu. Lütfen dosyanın var olduğundan ve yazma izinlerinin olduğundan emin olun. Daha fazla

Kurulum toplam 0 saniye sürdü.
Eğer sunucunuzda veya blog'unuzda bir değişiklik yaptıysanız, site haritanızı güncellemek isteyebilirsiniz.
Eğer bir sorunla (veya sorunlarla) karşılaşırsanız, hata ayıklama kipini kullanıp sorun(lar) hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bronzzzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne ile olusturdun sen sitemapi, ayrica forummu blogmu kurdun sitene? bilgilendirirsen yardimci olabiliriz..

atalay22

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cpanel mi kullanıyorsun? öyleyse public_html klasörünü 777 yap yada 775 yapıp dene ama 777 de kesin sonuç alırsın.

Bronzzzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
public_html klasörünü 777 ye almak biraz tehlikeli diilmi ?

Breeze

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Ben sitemap.xml.gz dosyasını hostuma attıuğımda aynı hatayı vermişti

sitemap.xml.gz dosyasını sitemap.gz yaptım sorunsuz tanıdı.

jemils.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitemap ekledim ancak hata verdi. Yani beceremedim sanırım. Dosyaları attım ftp den. xml ve xml.gz dosyalarına 777 yaptım chmod ama yinede şu mesajlar cıkıyor :

Site haritanız oluşturulurken bir hata oluştu. Lütfen dosyanın var olduğundan ve yazma izinlerinin olduğundan emin olun. Daha fazla

Sıkıştırılmış site haritanız oluşturulurken bir hata oluştu. Lütfen dosyanın var olduğundan ve yazma izinlerinin olduğundan emin olun. Daha fazla

Kurulum toplam 0 saniye sürdü.
Eğer sunucunuzda veya blog'unuzda bir değişiklik yaptıysanız, site haritanızı güncellemek isteyebilirsiniz.
Eğer bir sorunla (veya sorunlarla) karşılaşırsanız, hata ayıklama kipini kullanıp sorun(lar) hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bu 2 dosyayı WordPress kurulu olan dizini atıp CMOD ayarlarınız 777 yapıyorsun. Daha sonra eklentiyi etkinleştiriyorsun. Orada Rebuild Sitemap Diye bir ibare var Ona tıklıyorsun. Daha sonra denemesini yaparsın. www.siteadı.xxx/sitemap.xml
Hadi Kolay gelsin

war

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bunu yapmasam ne olurki? Site indexlenmezmi? Peganavi kurdum o sorunsuz çalıştı.

atalay22

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitemap in etkisi cok 1 dakikada bile indexlettiğim yazılarım oldu

war

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitemap kumadığında tüm sayfaları indexlemiyormu google? Yoksa geçmi indexliyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5