İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sitemap verify da hata alıyorum

KamU

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar sitemap i ekledım xx zaman once download edıldı falan gıbı kısımlar cıkıyo ancak verify edemıyorum bır turlu verdıgı hata söyle:

We've detected that your 404 (file not found) error page returns a status of 200 (Success) in the header.

hemen belirtmek istiyorum meta tag ida denedim verdigi kodu <head> </head> arasına yerlestirdim ancak ondada

We couldn't find the verification meta tag.

hatası alıyorum boyle bır sorunla karsılasan oldumu acaba

KamU

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cevap gelmedi....
neyse sorun halloldu site bir kac saat kapalı kalacaktı bende sedo ya cekmıstım ns ayarlarını değiştirince sedo ile benım sıte arasında gıdıp gelıyordu sanırım ondan verify edemedim simdi sorun yok

belki birisi boyle bir durumla karşılaşır faydalansın dıye yazdım yanlıs anlama olmasın...

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bi txt dosyası açıp içine

Options All -Indexes

yazdıktan sonra txt dosyasının adını .htaccess diye değiştirip anadizine upload edersek sorun kalmaz. verify işlemi yapılmış olur. aynı sorun bendede bi scriptte oluşmuştu. saolsun bi arkadaşımız bu yöntemi önermişti ve sorunum ortadan kalkmıştı.

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
verdiğin kod apache nin otomatik oluşturduğu dizin listelemesini kapatır aslında ama böyle bi yolla çözülmesi çok güzel. bi ara benim de başıma gelmişti çözememiştim kendiliğinden düzelmişti bikaç gün sonra

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5