İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitemde adsense yayını yapamaıyorum.

sober

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar bir sağlık sitem var. Bu sağlık sitesinde cinsellik bölümü var. Ben en çok trafiği cinsel kelimelerden alıyorum. Bu siteye adsense koysam muhtemelen banlanırım. Adsense harici bu site üzerinden nasıl gelir elde edebilirim? Site genel sağlık sitesi üyzdelik olarak bakıldığında ziyaretçilerin geldiği kelimeler cinsel içerik kelimeler. Konuyu reklamcılık bölümüne açacaktım fakat mesajlarımdan dolayı bu bölümü uygun gördüm.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
adtech kullan, kızlı bannerlarından başka bişey yok, daha iyi olur

sober

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adtech kullan, kızlı bannerlarından başka bişey yok, daha iyi olur

Kelimelerde sıkıntı yaratmazlar değil mi?

affiliate usulu reklam veren firmalar var mı ? Ürün bazlı mesela cinsel ürünler..

Edit: %100 bu cinsel kelimelerin sahibi kadınlar bu yüzden bu kızlı kelimeler işime yaramaz..

cleiner

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
Konuş başlığında anlatım şekliniz yanlış, Bir sorun varmış gibi anlatmışsınız. Konuyu burada açma nedeninizi söylemişsiniz fakat yinede reklam alım satım bölümünde bu konu hakkında cinsel içerikli sağlık siteme reklam alıyorum. diye bir başlık altında konu açmanızı tavsiye ederim. Diğer cinsel içerikli sitelerin ne tarz reklamlar aldığını inceleyip o firmalara da teklif sunabilirsiniz. Kolay gelsin.

sober

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitemi adsense yetkililerine gönderdim bakalım ne cevap gelecek

Kunteg

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
12
Arkadaş burdan reklam alıcam demiyor yalnız yardım istiyor :) Ama bölüm gene de yanlış gibi :) Adhood, adtech veya hizlireklam bunları kullanabilirsin adsense yerine

sober

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaş burdan reklam alıcam demiyor yalnız yardım istiyor :) Ama bölüm gene de yanlış gibi :) Adhood, adtech veya hizlireklam bunları kullanabilirsin adsense yerine

Hocam adsense den gelecek cevabı bekleyeceğim. Olumsuz bir cavap gelirse ya o konuları sileceğim ya da diğer reklam şirketlerini deneyeceğim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5