İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitemde hep yabancı reklam çıkıyor.

war

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba beyler. Vbulletin forumum var ama nedense reklamlar hep yabancı :) Bazen 10 tıklamaya 2$ veriyor. Banlanma olasılığım varmıdır? Forumda ing. kelimeler geçiyor bazen acaba bu yüzdenmi çıkıyor ing. reklam. 1 senedir böyle bu.

L

LeadeR

Misafir
kurallara uygun şekilde devam ettirecek olursan herhangi bir sorun olmaz, yabancı çıkmasıda doğal değişimler olabilir içeriğe göre algıladığından ötürü çekinilecek herhangi bir durum yok

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bugün 3 Tıklamaya 0.99 $ Kazandım...
Korkuyorum Gerçekten..:)
Ayrıca www.bedavaizle.net de +18 Kanallar Da Mevcut ... Bu Nedenle Google Amca Banlar mı ?
Merak Ediyorum Gerçekten

L

LeadeR

Misafir
absürt içerik ban sebebidir. Bugün banlanmadığınızı varsayalım yarın birgün banlanabilirsiniz bu sizin için hoş birşey olmaz bu nedenle absürt içerikli kanalların kaldırılması gereklidir. Hile her zaman hiledir :)

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Peki Başka Bir Sayfada Çıksa... ADsense Koymam Çıkan Sayfaya
Sanırım Bu Olur
Yada Media Player Popup Açsak .. ?

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
bakamadım sitede ama sadece o bölümden reklamları kaldırmanız yeterlidir.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
sadece o bölümdeki reklamları kaldırmasıyla iş bitermi acaba ,sonuçta o sitein içeriği sayılır.Zaten 1 yıl banlmadıklarına göre bundan sonrada kolay kolay banlmazlar ama tabi siteni burda vermessen

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sen hile filan yapmadan google yabancı reklamları çıkarıyorsa şanşlısın demektir.
Yabancı reklamların getirisi iyi oluyor malum.
Ama uzun sürer mi belli olmaz...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5