İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sitemde isteğim dışı pop up açılıyor

anadolu06

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.ultrason.web.tr

arkadaşımın şirketi için yapmıştım . bir süredir ben pop-up koymadığım halde pop-up açılıyor. nerden geldiğini anlamadım ?

açılan pop-up bir qumar sitesinin pop-up u

bir de bazen açılıyor bazen açılmıyor. deli olacağım. sizden ricam anasayfaya bir göz atıp nerden gelebileceği hakkında yorum yardımcı olmanız.

ikinci konu ise google da indexliyken şu an sadece domain adı çıkıyor sitenin. acaba bu pop-up ile alakası olabilir mi ?

"ultrason" diye aratınca ilk sayfada çıkıyor site ama sadece domain görünüyor :(

şimdiden teşekkürler.

anadolu06

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayır ,

flashget olmayan bilgisayarda da çıkıyor.

ayrıca pencerede pop-up block çubuğu görünüyor. izin verdiğin zaman görünüyor pop-up .

N

nomak78

Misafir
anadolu06' Alıntı:
www.ultrason.web.tr

arkadaşımın şirketi için yapmıştım . bir süredir ben pop-up koymadığım halde pop-up açılıyor. nerden geldiğini anlamadım ?

açılan pop-up bir qumar sitesinin pop-up u

bir de bazen açılıyor bazen açılmıyor. deli olacağım. sizden ricam anasayfaya bir göz atıp nerden gelebileceği hakkında yorum yardımcı olmanız.

ikinci konu ise google da indexliyken şu an sadece domain adı çıkıyor sitenin. acaba bu pop-up ile alakası olabilir mi ?

"ultrason" diye aratınca ilk sayfada çıkıyor site ama sadece domain görünüyor :(

şimdiden teşekkürler.

root a kod atmışlar. root da bulunan dosyaları bana gönderirsen senin için düzeltirim. buda messmedia nın dediği gibi yeni nesil hekerlerin yeni taktiği. mesela adam siteni hekliyor ve kendi google adsense kodlarını seninkilerle değiştiriyor. sitenin gerisine ise hiç dokunmuyor. böylece sen o adamın hesabına çalışıyorsun.

anadolu06

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bişey soracağım

bu pagerank göstericiden geliyo olabilir mi ?

ranking-hits.de

??

K

kwok

Misafir
Bende de açılmadı fakat anadolu06'ın dediği gibi sorun; sayac gösteren siteden veya pagerank gösteren siteden kaynaklanmış olabilir.

Enteresandir son gunlerde benim yazdigim ASP sayfalarda kendi baslarina silinip, degisiyorlar. :)

anadolu06

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teşekkür ederim, şu an bütün siteyi göndermem biraz zor çünkü evde değilim.
uşakta biraz işim var.sadece yönetim panelinden kodları görüp değiştirebiliyorum.
ben o pagerank göstericiyi de sildim. bakalım değişecek mi :(

N

nomak78

Misafir
bu tip şeyler. başkasının sırtına basıp yükselmeye çalışan insanlar tarafından yapılıyor. aynı şey banada girbul.com yüzünden oldu. adamın kodunu siteme koydum pop-up açmaya başladı. çok ayıp birşey, böyle emek sömürmekte olmaz.

N

nomak78

Misafir
anadolu06' Alıntı:
teşekkür ederim, şu an bütün siteyi göndermem biraz zor çünkü evde değilim.
uşakta biraz işim var.sadece yönetim panelinden kodları görüp değiştirebiliyorum.
ben o pagerank göstericiyi de sildim. bakalım değişecek mi :(

çözülmese sorun dediğim gibi yaparız. gönder bana siteni sorunu çözeyim. ücrette istemem. maksat dostluk olsun.

anadolu06

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şu an bişey kalmadı gibi görünüyor.

inşallah sorun olmaz daha fazla .

peki google da sadece link olarak görünmeme ne sebep olmuştur sizce ??

pop-up ?

B

BenimBlog.com

Misafir
Merhaba,

heklenme veya herhangi korkunacak bir olay yok sitende.
Kullanmakta oldugun Webstats4U eski adiyla Nedstat Basic yapiyor bunu, arada bir popup aciyor. Bunu baska bir istatistik ölcen siteyle degistirirsen bir sorun kalmaz. Bende sitelerimden yavas yavas kaldirip yerine Xtreme Tracking'in kullaniyorum.

Selamlar

Webmaster
Sayfa.com

anadolu06

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
BenimBlog.com' Alıntı:
Merhaba,

heklenme veya herhangi korkunacak bir olay yok sitende.
Kullanmakta oldugun Webstats4U eski adiyla Nedstat Basic yapiyor bunu, arada bir popup aciyor. Bunu baska bir istatistik ölcen siteyle degistirirsen bir sorun kalmaz. Bende sitelerimden yavas yavas kaldirip yerine Xtreme Tracking'in kullaniyorum.

Selamlar

Webmaster
Sayfa.com

çok teşekkürler

onu da kaldıracağım o zaman mecburen ama benim anlamadığım diğer sitelrimde de wecstats4u kullanıyorum ama onlarda hiç böyle bir sorun olmuyor. :(
ben de anlamadım tam olarak neden böyle olduğunu...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5