İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitemde Neler Oluyor?

chorock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konu belki yanlış yere açılmış olabilir...

Sitemde az önce resimde görüldüğü gibi 61 kişi online oldu. Bu anormal bir durum. Maksimum 30 kişi olmuştu bundan önce. Asıl anormal olan ise bu saatte ve günlerde maksimum 1 kişinin okuyacağı makaleyi 47 kişi okuyor. ve bu makaleye de google üzerinden ulaşmışlar. Neden böyle bir istatistikle karşı karşıyım? Herhangi bir sorunu olur mu?

Troypc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Site adresini ve ilgili yazının linkini pm atarsanız bakabilirim.

Troypc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
İçeriği inceledim. Özgün bir içeriğe sahip olduğu için siteniz çok ziyaret alan o kelimede "K........ P.... " google'da ilk sırada. Bu tür bir çıkış normaldir.

Bundan sonra hitinizi dahada arttırmak için özgün içerikler eklemeye devam edin derim.

chorock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İçeriği inceledim. Özgün bir içeriğe sahip olduğu için siteniz çok ziyaret alan o kelimede "K........ P.... " google'da ilk sırada. Bu tür bir çıkış normaldir.

Bundan sonra hitinizi dahada arttırmak için özgün içerikler eklemeye devam edin derim.

Anormal olan 1 saatte 70 kişinin o kelimeden gelmesidir. Oysa Ekim ayında toplam 10 kez bile aranmaz o kelime

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Anormal olan 1 saatte 70 kişinin o kelimeden gelmesidir. Oysa Ekim ayında toplam 10 kez bile aranmaz o kelime

Normal aranma hacminin çok üzerindeyse ve google'dan geliyorsa organik hit yollanıyor olabilir bu da kısa sürede bir filtreye sebep olabilir.

chorock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şuan durum o makale için normal. Normal olarak günde birkaç hit geliyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi