İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sitemde sql sorunu var yardım..

netistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar sitemde sql sorunu var..hata bole.. 2 gundur çozemedim.. msn : [email protected] yardım please..

Sorry, there has been an error processing your request:

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'connection='-1',looking_for='2',your_diz=' Enter some information about the pe' at line 1

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
son zamanlarda sunucu veya mysql version değişikliği yaptınız mı eğer daha önceden çalışan bi kod ise bu ve kodlarda (php kodlarında) değişiklik yapmadıysanız mysql versionu uyuşmuyordur.

eğer kodlarda değişiklik yaptıysanız bu değişiklikleri geri alın (yedek dosyalarınız varsa deneme olarak yapabilirsiniz)

netistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
scripti yeni kurdum abi.. sorun baştan beri var nasıl yapacam bilmiyorum..

netistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
abi 3 gündür çozemedim..kimse yok mu yardımcı olacak forumda..lütfen abiler sizi de rahatsız ediyom ama hiçbişey yapamaz oldum..anlamıyom ne yapacağımı..lütfen yardım..msn: [email protected]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5