İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitemden Bedava SMS göndermek istiyorum

zis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mrn ben sitemden kullanıcılara bedava sms göndertmek istiyorum.bi kaç sitede gördüm.bunu ben nasıl yapabilirim.ücretli veya ücretsiz olarak..yardımcı olursanız sevinirim....

zis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mrb DamgaNet soruma boş olark yanıt vermişsin.sizin sitenizde ve bikaç sitede de daha gördüğüm sms atma olayı hakkında bilgi verebilir misin?yardımcı olursan sevinirim...

A

aSKa

Misafir
Bu tür sitelerin ömrü maalesef cok kısa sürüyor ve birkacgüne kalmadan sms olayı bitiyo yani bulunan acık bir kacgün icerisinde kapatılıyor bu sitelerde aldıkları hitle kalıyor:)

Desix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben de çok sordum burdan ama kimse elindekini paylaşmak veya anlatmak amacında değil..
Yardımcı olan yok.. herkes kendisini düşüyor ne yazık ki..

Damga.net de gördüğüm kadarıyla bu soruların hepsine cevap olarak bilgi vermek yerine kendi sitesinin reklamını yapıyor.. Sitesini ben de kullanıyroum ama biraz daha paylaşımcı olsa çok daha iyi olacak tabiiki böyle bir paylaşım forumunda..

Bulursan ve benimle de paylaşırsan sevinirim.. Ben de değişik bir sistem deniyorum ve eğer başarılı olabilirsem paylaşırım herkesle buradan emin olun ki..

Editor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şu işe ben el atayım arkadaşlar zamanım var ne olsa:)

Desix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
atın elleri wallaa :) birlikte keşfedelim keşfedemeyenler olarak..
:D

P

Parae

Misafir
DamgaNet , Adam nasıl yapabilcegini sormuş .. Reklam yapın dememiş .. ; )

DamgaNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aSKa' Alıntı:
Bu tür sitelerin ömrü maalesef cok kısa sürüyor ve birkacgüne kalmadan sms olayı bitiyo yani bulunan acık bir kacgün icerisinde kapatılıyor bu sitelerde aldıkları hitle kalıyor:)

bir aydir kullaniyorum sitemde bilen arkadaslar vardir sms'de sorun olmadigina tahir..

isteyen varsa yardimci olacagim maillarinizi pm yollayin arkadaslar.

Sms ---> www.Sohbethane.com :cool:

radres

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
21070000 numaradan gelen servisi kullanan smsi isteyen varsa yollıyayım sallama birşey yaptım ama gayet güzel çalışıyor asp ile.

B

bandelass

Misafir
merhaba

arkadaşlar bende bilmiyorum tam olarak ama bir ara donanimhaber.com forumarında bu işi tam olarak ayrıntılarıyla anlatmışlardı sanırım nokyadaki bir acıktan falan kaynaklanıyormuş şimdi forumda bulamadım ama ararsanız mutlaka bulursunuz iyi geceler

Desix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Damga.Net pm attım geldi mi bilmiyorum. Bazen gitmiyor da benim mesajlar..

S

sevdik

Misafir
slm

yanlis hatirlamiyorsam www.dosyalar.net sitesinde o program var sadece kurarken biraz bilgi gerekiyor ayrica

Unutmayinki seneler once TELSIM in acigi bulunmus bunlar atiliyordu simdi yine bir acik buldular faydalanmak istiyor herkes tabiki birakin da yapan yapmis olsun berbat etmeyelim cunku herkes kurarsa hem user dagilir hem servis coker ilk yapanlarin mesela besturk.net ve sanaweb.com tirtladi calismiyor birakin sms olayini da siz degisik ilgi cekebilecek baska isler yapmaya bakin

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tam olarak bir açık sayılmaz bu.
wdsglobal ile ilgili bir şey..
ve sanırım kısa süre içerisinde bu uygulama sonlandırılacak..

H

hitmp3tr_com

Misafir
bence 3-5 hit için sms ile uğraşmayın zaten kalıcı olmaz. hit için tavsiyem kendi içeriğinizi iyi tutmaya çalışın.

adsl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaw şöyle bir grup oluştursakta ilginç,değişik, piyasada olmayan bir içerik bulsak...

Valla hep aynı içerik, resimlere bak onu bunu indir, ben bile bezdim yaw..

aspbilisim

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
www.cigi.me bu sitede tam bilmiyorum ama aylık 30 tl gibi bir ücrete 1 ay boyunca sınırsız sms hizmeti veriyorlar sitene entegre yapabiliyorsun.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5