İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Siteme Admin Panelden Ekleme Yaparken Hata

YhuY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar benim bir videoklip indirme sitem var yeni kuruyorum

admin panelinde bi sorunum var çıkamadım içinden

hostta ekleme bölümüne geldiğimde tüm yazıları yazıyorum ekle diyorum ama sankiş tuşun bi işlevi yokmuş gibi çalışmıyr :(

ayrıca kayıtlı resimler var albüm resimleri mesela ahmetin klbini ekleyeceğim ahmetin resmini seçmem lazım resmi seçer seçmez sol altta internet explorede sayfada hata yazısı çıkıyor.

tek sorunum bu bu konuda bana yardım edecek arkadaşalr varmı lütfen bekliyorum delircem yapamadım bi türlü :(

msnde verirseniz ordanda detaylı anlatabilirim lütfen acil :(

cortes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çalışmayan tuşun kaynağı tuşun kodundan önce yani <input type="submit" vs..... gibi bir kod var ondan önce </form> kodunu kapattıysan tuş çalışmaz.İkinci sorunuda tam anlamadım biraz açıklarsan iyi olur..

YhuY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben o kodları ekleyeyim buraya bi inceleyin arkadaşlar en iysii :(

Bulutlar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
61. satırda
<form method="POST" action="asp_admin.asp?islem=ekle">

bu kod ile form u başlatmışsın ama 62. satırda sonlandırmışın.
62. satırdaki </form> bunu oradan kes ve 189. satıra gel ardından yapıştır. Form un çalışır duruma gelcektir. 2. sorunu pek anlamadımığıdan dolayı yardım edemedim kusura bakma. Kolay gelsin. Umarım form unda sorun kalmaz.

edit: ayrıca 186. satırın 99. sütünunda </form> tekrar kullanılmış onu oradan silmeyi unutma.

YhuY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaptım dediklerini usta tuş hala aynı işlevi yok delircem ya :S

Bulutlar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eklediğim kodları al ve hiçbir değişiklik yapmadan sayfana ekle. Formun sorunsuz çalışıyor test ettim.

YhuY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ustam ellerine sağlık çok çok çok saol ya büyük dertten kurtatdın beni saol saol saol :D ohh be :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5