İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Siteme Adsense Reklam Yerleşimi İçin Önerileriniz

ecveneburi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

www.edebiyatogretmeni.org adlı bir sitem var. Sizlerden reklam yerleşimi ile ilgili önerilerinizi bekliyorum. Site edebiyat sitesi olup hitap ettiği kitle çoğunlukla
öğretmenler ve öğrencilerdir.

Şimdiden yapacağınız öneriler için teşekkür ederim.

Saygılar...

X

Xman

Misafir
Şuan görünen yerleşim oldukça güzel, tek sorun üst ortadaki büyük kare banner onu kaldırmanızı tavsiye ederim. Tık oranı yüksek olabilir ancak google açısından sorun teşkil edebilir ileride..

ecveneburi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şuan görünen yerleşim oldukça güzel, tek sorun üst ortadaki büyük kare banner onu kaldırmanızı tavsiye ederim. Tık oranı yüksek olabilir ancak google açısından sorun teşkil edebilir ileride..

Teşekkür ederim, yalnız sayfa to oranı oldukça düşük 0.30 civarında, ortadaki reklamı nereye almalıyım? Yardımcı olursanız sevinirim...

X

Xman

Misafir
Yazı içerisinde yazının ortasına ve resim değil text banner olarak eklerseniz daha uygun olur, arkaplan beyaz yazılar siyah olursa daha da iyi olur..

wps

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam sitenizi inceledim reklam konumları güzel ancak renk seçimleri ile yazılar biraz daha farklı olursa daha göz alıcı olur bence

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5