İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

siteme dmoz gelmiş?

reprobate

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaşlar.25 gün önce falan dmoz a başvurmuştum şimdi baktım analyticsten bugün dmoz.org dan gelmiş bir hit , 10 sayfa ziyaret etmiş çıkmış. Ama ne red maili geldi ne de onay.Bu reddedildiğim anlamına mı geliyor ?

reprobate

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
göz gezdirmesi tamam da ne site eklendi ne de red maili geldi.Reddettiklerinde mail atıyorlar mı?

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Pek cevap verdikleri söylenemez. Verdikleri oldumu birşey diyemem. Ama vermedilerse ve listeye alınmadıysa, kabul edilmemiştir...

reprobate

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim siteye geldiğini gördükten sonra bakmıştım başvurduğum kategoriye 9 site vardı.Şimdi bir daha gireyim dedim parantez içinde 10 u görünce heyecanlandım bir an ama başka bir siteyi almışlar :) demek ki reddedildim.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
editör eklese bile hemen çıkmıyor diye biliyorum ben, veritabanı update edilince çıkabilir, zaten dmoz'nin sıradan bir toplistten farkı kalmadı...

abbasturkoglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bana da iki defa uğramışlar. Ama sonuç hala yok. Bakalım beklemedeyiz.

dusesmoda

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Benim sitem dmoza ekleneli 1 yılı geçti ama arama sonuçlarında veya backlinklerde hala çıkmıyo bi türlü dmoza indexlenmedi

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5