İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Siteme editör ariyorum

E

ErayFfm

Misafir
Selamlar, yeni actigim siteyle ugrasmaya pek zamanim olmuyor.
Isten yorgun gelip banyo yapip yatiyorum, haftasonlari futbol ve kiz arkadasimdan pek zaman olmuyor.
Sitemde anasayfaya haber eklemeniz yeterli olacak. Anketler düzenleyebilirsiniz, download ekleyebilirsiniz, web baglantilari onaylayabilirsiniz, forumu yönetebilirsiniz vs...
Phpnuke üzerine kurulu bir site.
http://www.nazarey.de
ilgi gösterenler lütfen bana bir mail atsin,
[email protected]
Herkese iyi aksamlar

G

GlobalTurk

Misafir
bizi dilencimi zannetin!!!!!! Ruhu satilmis alman Turk!!! :twisted:

GlobalTurk NL

Y

yarassa

Misafir
arkadasım topluma acık bir forumdasın yani toplum icinde konustugun gibi konus hayvanlıgın lüzumu yok!

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
ben bunları yapınca sen webmastersen ne iş yapacan,
küfreden arkadaşa sadece forumdan atılmamak için katılmıyorum.

baldor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
GlobalTurk nickli arkadaş, bu ne biçim ifade şekli öle... Arkadaş .de uzantılı bir web sitesine sahip diye ona ne diye küfrediyorsun... hiç dikkatini çektimi bilmem ama senin nickinde ingilizce, aynı söyleri sana sonuna amerikan veya ingiliz diye ekleyip yazsak hoşuna gidermiydi...

E

ErayFfm

Misafir
globalturk, bu sekil yazinla ne kadar türk oldugunu ortaya seriyorsun.

Y

yarassa

Misafir
zookie hacı büyük sitelerdede aynı olay var onlara da laf etsene o zaman. adam anasayfaya haber yazacak editör arıyor. yardım istiyor yani. gel benim sitemi yap demiyo ki!

E

ErayFfm

Misafir
gerek kalmadi. büyük bir siteydi nazarey.de
ama zamanim olmadigi icin kapattim

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
ben büyük sitelere de laf ediyorum. mesela ben inndir.com'a kendi programlarımı eklemek ve tanıtmak için editör oldum. ama diğerleri bunu ne için yapı anlamış deilim, adamlar saatlerde program ekliyo, site admin paraları götürüyo, bu editörler neden hayrına çalışıyo. onları da anlayamıyorum ama bu onların tercihi.

Y

yarassa

Misafir
hacı o da bizim problemimiz değil ama arkadaşın dediği sadece haber yazma olayı haber yazsan da tam bir içerik olmuyo yani en azından türkiye de hangimiz oturup da anasayfadaki haberleri okuyoruz. ama bakınız ki inndir.com daki editörler tam olarak bir içerik sağlıyo. bu konuda haklısın bişey diyemiycem ama sadece haber için editör olmak siteye fazla bir şey katmıyor.

G

GlobalTurk

Misafir
Bakin arkadaslar, bu tur insanlari biz cok gorduk, Turkiye`de insan emegi ucuz diye, Turkiye`de webmaster ucuz diye, Turkiye`de bazi taslarin daha yerine oturmadigi icin, bu tur ister .DE olsun ister .COM veya her birsey olsun BU ADAMLARA KARSI GELELIM.

Site olusturmak icin emek lazim, bu emegi ya kendin verirsin ve bir ekip calismasi ile, ama bos bir siteyi TR`den birine content olustur diye BES PARA karsiligi olamadan teklif vermek tam anlamiyla ALMANYADAKI TURK KARDESLERIMIZIN NE KADAR PIC RUHLU OLDUGUNU GOSTERIYOR.

Ve bunu Turkiye`den bir kardesimiz yapsa inanin tepki gostermem....

Bunu bir daha sakin yapmayin, bir daha bana karsi gelmeyin, ben burda belirili standardlarin korunmasi icin sizlere bunlari burda hatirlatiyorum, ve sakin unutmayin;

"QUALITY IS NEVER EXPENSIVE, IT`S PRICELESS.."

Kalitenin yolu uzun arkadaslar, para ile olculmez ama her zaman kalite kazanir!!..

GlobalTurk TM

Y

yarassa

Misafir
sayın arkadaşım bende editör olayına karşıyım ama ufacık bir haber için adamı bu kadar aşağılamaya değmez. yani bi de bu nedir arkadaşım ya forumdasınız küfredip durmayın hayret bi olay ya.

baldor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Abi yok böle birşey ya... :) Adam siteme editör arıyorum dedi, neler yazılmış neler :) Glolbaltürke küfretme diyoz, adam yine ediyo... yarassanın lafı güzel, yıkıldım okuyunca...

yani bi de bu nedir arkadaşım ya forumdasınız küfredip durmayın hayret bi olay ya.

neyse, dostlar... boşverin... arkadaş siteyi kapatmış, öküz öldü, ortaklık bitti işte... boşverin... :) sağlıcakla

E

ErayFfm

Misafir
Bana bak koçum, sana aslında cevap vermeye bile değmez fakat vermeden edemeyeceğim. Sen, kendine türk diyen şahıs, acaba türklüğe ne kadar faydan var? Birincisi nickin yabancı, sonra kullandığın ingilizce kelimelerle benim anadilime hakaret ediyorsun. Sonra da bana hakaret ediyorsun. Nedir koçum senin derdin? Almanya´ya gelipte benim gibi 320lik Mercedeslere binemiyorsun diye götün mü gidiyor? Çalış senin de olur göt herif! Ben siteyi kendim yapıp bitirmiştim, gönlü olanlar siteye haber ekleyeceklerdi, bu kadar. Aşağılık komplesklerin başını almış gidiyor. Sen almanya´daki türkleri bırakta, kendi sınırları içinde yaşadığın ülkenin diline ilk önce bi saygı göster köpek herif. Almanya´daki türkler herhalde senin ananı ... töbe töbe. Para sıkıntın varsa, git çarşıya mendil aç.

E

elitlist_com

Misafir
dostum nedir bu kavga nedir bu nefret.ilk once eray sitene editor ararken kız arkadaslardan vakit bulamadigim icin editor ariyorum demen cok yanlis sen kizlarla gezerken kimse senin editorlugunu yapmaz zamanim yok demen yeterli ama kufur olayinda insanlar karsinda bulunmayan kisiler icin cok kolay bicimde sovup sayarlar ama karsinda oldugun zaman konusamazlar bile senin almanyada yasaman mercedeslere binmen onemli degil senin icin onemli olabilir ama bizim icin onemli degil tercih meselesi sen mercedese binersin ben ferrariye (yani yokta) bu tercih meselesidir.Neyse hepimiz insaniz birgun herkes hesap verecek
1 yanlis 1 dogruyu goturecek hepinize basarilar mutlu kalin kufur etmeyin siz ederseniz karsi tarafta eder sadece rezil olursunuz baska birsey olmaz.

Dj.LoCo

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5