İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Siteme Girince Böyle Bir Hata Veriyor?

hakanzorbey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar siteme girince böyle bir yazı çıkıyor. Sorun nedir?

Parse error: syntax error, unexpected '<' in /home/ozgun/public_html/wp-includes/default-filters.php on line 229

Gangstamonu

1
İyinet Üyesi
Reaction score
11
Aynı hatayı alan birisi sitesine virüs girdiğini farketmiş. Dosyaları ftp'den kontrol eder misin?

wp-includes klasörünü tekrar upload edip dene sonrada.

hakanzorbey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site açılma sorununu düzelttik virüs bulaşmış. Fakat şimdi de başka bir virüs var. .ru uzantılı virüs tespit ediyor antivirüsler. Ftp bilgim yok. Filezilla yükledikten sonra oldu.

T

trgy

Misafir
filezilla yı nereden indirdiniz?

wordpress antivirüs diye bir eklenti vardı onunla geçirebilirsin belki.

hakanzorbey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Filezilla'yı gezginler'den indirdim. Bir arkadaş onda açık var ordan bulaşmış olabilir dedi. Sildim. Bilgisayara format attım.
Ftp denki tüm index.php dosyalarında virüs var dediler.

Ne yapacağımı bilmiyorum.

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
filezilla son sürümü kendi sitesinden indirirseniz problem olacağını sanmam. ben kullanıyorum Allah'a şükür daha bir şey olmadı.

Sinyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Filezilla'da kayıtlı şifre bırakmayın, mümkünse silin. Aynı dertten 5 sitem perte çıktı :) Silmenizde işe yaramıyor. Bir kaç gün sonra tekrar bulaşıyor. Şifrelerinizi tekrar değiştirin. Bilgisayarınıza format atın. Virüs olmayan bir bilgisayardan dosyaların hepsini indirip taratın ve virüsleri silin. Dost :) forumda bununla ilgili bir kaç konu mevcut. Şuan siteye erişilmiyor. Daha sonra frame virüs şeklinde aratırsan yardımcı olabilir sana.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5