İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Siteme nasıl hit çekerim ?

linksiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar sitem : baskentforum.com

Sitemde şuan yaklaşık 5 bin konu bulunmaktadır.Profil + backlink + pr sitelerden backlink aldım.Site açılalı 3 ay oldu.Hitim şuan 30 - 70 arasında geziyor.Sitemde marez hiçbirşey olmamasındanmı hitim bu kadar düşük ? Ne yapmam lazım o kadar para harcadım bir sonuç yok :S

CoLd!uX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
google amca smfyi sevemedi gitti;) düzelir inş.

linksiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
O kadar emek + masraf yaptıktan sonra hit alamamak adamın canını sıkıyor.Siteyi satmayı düşünmeye başladım:(

Geniuss

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kendi gorusumu ben sole solemek istiyorum, 3 aylik site daha yeni sayilir fazla acele etmemelisin fakat 3 aylik sitenin alexa siralamasi 4milyonda olmaz backlinkin gayet iyi ve googlenin son guncellemede neden pr vermedigini anlamadim tabi bu smf ye bagli bisi kesinlikle degil.
Sitene baktim eger gercekten okadar cok para harcadiysan yazik olsmus seo diye birsey yok smf ye seo paketi kurmakla bitlyor portal icinde gerekir arti ayarlari tabi.
Uzun sene smf yonettim ve cok guzel sonuclarda aldim dogru sekilde yonetilirse tabi.
Hitini artirmak icin herseyden once kendine Googleyi hedef sec ve siteni ona begendir.
Benim 3 aylik sitem alexa 260.000 larda pr 1 oldu ona gore hesapla smf sitem en son biraktigimda pr 3 olmustu smf den sasma.

ztk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
siteniz güzelmiş, 3 ay daha erken bi zaman biraz daha sabır hocam.

linksiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
- Portal ve forumda seo kurulu
- Yeni güncellemede daha sitem yeni yeni ayak basıyordu vermemesi normal :)
- 3 aylık siteyi 260.000 nasıl yaptınız özgün içerkmi ?

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
* site tanıtım yazısı yazıp siteler ekleyebilirsiniz
* social bookmarking sitelerine linkinizi ekleyebilirsiniz
* forumlarda tanıtım yapabilirsiniz
* microbloging kullanabilirisniz (twitter, tumbler, friend feed)
* içeriğinizin orijinal ve ilgi çekici olması için çaba harcayabilirsiniz
* hala yapmadıysanız bir blog ekleyin, ara sıra yazılar yazın. arama motorları blogları sever
* Rss lerinizi rss dizinlerine ekleyin. Yoksa, oluşturmak için rss.icerocket.com, feedity.com, rsslerinizi birleştirmek için rssmix.com
* pink araçlarını kullanın bulkping.com gibi
* blog commenting kullanın abartmadan
* social network paylaşımları yapın (facebook , myspace, linkedin, vkontakte.ru...)
* tanıtım için video siteleri, doc sharing siteleri kullanın
* google, yahoo, bing ve ask a sitemap ekleyin
* stumble upon, digg vb siteleri kullanın
* backlinklerinize backlink oluşturun, onları birbirine bağlayın, link wheel stratejilerinden yararlanın
* sitenizle ilgilenin
* dizinlere kayıt yapın abartmadan

şimdilik aklıma gelenler bunlar. Unuttuklarım olursa yine yazarım. En önemlisi sabırlı olun, yaratıcı olun, emeklerinizin karşılığını görürsünüz.

artficial

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam forum için reklama da bütçe ayırmak gerekiyor bence.

Troypc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
asıl amacınız hit kazanmak mı yoksa hedef kitle kazanmak mı ? önce bu sorunun cevabını bulun.

trbozo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
* site tanıtım yazısı yazıp siteler ekleyebilirsiniz
* social bookmarking sitelerine linkinizi ekleyebilirsiniz
* forumlarda tanıtım yapabilirsiniz
* microbloging kullanabilirisniz (twitter, tumbler, friend feed)
* içeriğinizin orijinal ve ilgi çekici olması için çaba harcayabilirsiniz
* hala yapmadıysanız bir blog ekleyin, ara sıra yazılar yazın. arama motorları blogları sever
* Rss lerinizi rss dizinlerine ekleyin. Yoksa, oluşturmak için rss.icerocket.com, feedity.com, rsslerinizi birleştirmek için rssmix.com
* pink araçlarını kullanın bulkping.com gibi
* blog commenting kullanın abartmadan
* social network paylaşımları yapın (facebook , myspace, linkedin, vkontakte.ru...)
* tanıtım için video siteleri, doc sharing siteleri kullanın
* google, yahoo, bing ve ask a sitemap ekleyin
* stumble upon, digg vb siteleri kullanın
* backlinklerinize backlink oluşturun, onları birbirine bağlayın, link wheel stratejilerinden yararlanın
* sitenizle ilgilenin
* dizinlere kayıt yapın abartmadan

şimdilik aklıma gelenler bunlar. Unuttuklarım olursa yine yazarım. En önemlisi sabırlı olun, yaratıcı olun, emeklerinizin karşılığını görürsünüz.

teşekkürler hocam bilgiler için

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5