İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Soru Siteme ne oluyor?

muammer66

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar ben yeni bir film sitesi açtım. İlk başlarda hiti iyiydi günde 1k ya yakın hit geliyordu bu günlerde ise 200 300 arası geliyor.
http://www.sayyac.com/tr/stats/unique_visitors/hdizletir
sitem index alıyor google bot sitemden çıkmıyor sürekli geziyor. yeni eklediğim konular ilk 500de başlık aramasında çıkmıyor. Neden olabilir. wmaracından ban sorgu yaptım sorun yok?

Neyisav

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yeni açılan bir site olduğu için. Bir süre beklemekte yarar var, daha sonra hitler ve indexler düzelecektir.

muammer66

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
site açalı nereyde 1 ay oldu. ancak inş düzelcektir. siteme girip sorunlar varmı bakabilirseniz çok teşekkür ederim. yeni tema yükledim temadan sorun olabilirmi?

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
dmca etkilerinden biri
içeriklerin aramalardan siliniyor, yaptığın iş illegale giriyor çünkü

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
bence normal, indexlerin gidiyorsa eğer sürekli bişeyler eklemelisin, kendini kanıtlamış film sitelerinden değilsen eğer düşüş yaşayacaksın. dizilere de yönel onlarda pek sıkıntı çıkmıyor

muammer66

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
anladım. index sayım düşmüyor pek görmedim arada sırada site:site.com yazınca 1 sayfa azalıyor çoğalıyor felan. bir subdomain oluşturup dizi sitesi yapacağım tşkkürler.

DuZCe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bendede var bi güncel blog um vardı 6 yıllık domain 5 dk da konu ekleyim ondan hit gelirdi 500 hit oldu sımdı 40 filan.. düşüş var

Sores

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
site açalı nereyde 1 ay oldu. ancak inş düzelcektir. siteme girip sorunlar varmı bakabilirseniz çok teşekkür ederim. yeni tema yükledim temadan sorun olabilirmi?

Bence 1 ay çok uzun bir süre değil siz bu zaman zarfında 1 k lık hitten söz etmişsiniz. Bence çok iyi performans yeni siteler bir anda çıkarsa bir andada düşer. Tam oturması için iyi kasabilmek için en az 1 sene geçmesi gerekiyor.

Ekleme:
bendede var bi güncel blog um vardı 6 yıllık domain 5 dk da konu ekleyim ondan hit gelirdi 500 hit oldu sımdı 40 filan.. düşüş var

Size bir kısaca bir örnek vermek istiyorum. Fenerbahçe'nin transfer gündemindeyken Googleye Mousso sow kimdir? yazdığın zaman ki hitle şuanki hit aynı olurmu?

DuZCe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence 1 ay çok uzun bir süre değil siz bu zaman zarfında 1 k lık hitten söz etmişsiniz. Bence çok iyi performans yeni siteler bir anda çıkarsa bir andada düşer. Tam oturması için iyi kasabilmek için en az 1 sene geçmesi gerekiyor.

Ekleme:

Size bir kısaca bir örnek vermek istiyorum. Fenerbahçe'nin transfer gündemindeyken Googleye Mousso sow kimdir? yazdığın zaman ki hitle şuanki hit aynı olurmu?

olmuyorda bir anda kesildi anlatabiliyormuyum o kelimelerde arama geliyor yine ama ufak tefek bi anda gitti.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5