İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Siteme saldırı var, adsense banlayacak mı sitemi?

• Konbuyu başlatan pozitif06
  • Başlangıç tarihi
P

pozitif06

Misafir
sitemdeki reklamlara bazı kişiler aralıksız tıklıyor 100 ziyaretçi 350-500 arası tık var...

google'a ne şekilde izah edelim bu sorunu?

banlanacağız böyle devam ederse!

StrKral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sunucu firman ile görüş iploglarını sana ulaştırsınlar. Sende ip adreslerini al ve suç duyurusunda bulun.

P

pozitif06

Misafir
bu şekilde her isteyen birbirini köstekler nasıl bir reklam anlaşması... anlamadım gitti :(

P

pozitif06

Misafir
dediklerinizi uygulayacağım, başka fikri olan varsa yardımcı olalım lütfen... o değil banknotlar yanacak :)

P

pozitif06

Misafir
teşekkürler, aydınlık gibisi yok :) bu bilgiler ışığında devam ediyorum.

bloods

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
saldırılar bitene kadar reklamları kaldırmanızı öneririm,adsense ban atacagına birkaç gün kazanç sağlamayın daha mantıklı saldırılar bitince yeniden koyarsınız,belliki sadece saldırı değil bu adsenseden banlatmaya yönelik saldırı,üst üste aynı ipden yapılmış tıkları bazen geçersiz sayıyor adsense her fazla tıkta ban atmıyor yani en garantisi reklamları bir süre kaldırmanız

P

pozitif06

Misafir
yardımcı olan tüm arkdşlara teşekkürler, google 'a prosedüre uygun gerekli bildirimi yaptım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5