İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Siteme Sizin Google Adsensenizi alacam

Link100.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Siteme Sizin Google Adsensenizi alacam reklam vermek isteyen olursa. burdan yazzın istediğiniz şekilde görünecek
ve her sayfamda olacak reklam.

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bu son duzenleme ile yasaklandi... Baskasina ait AdSense kodu yayinlayamazsin.

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ee nerden anlicak ki google kimin sitesinde kimin reklami yayinlaniyor diye benim sitem adsense team dedikmi laf işte kural degil ya

Link100.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet bir çok arkadaşım kullanıyor bu şekilde 1 ads ile 3 sitelerine aynı reklamları koyourlar

F

futbol-tr

Misafir
yani şimdi ben her sitem için adsense e ayrı mı kayıt olacam?

Link100.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla öle saçma şey olmaz birisi ortaya bir tez atıyor ama gerçeklik payı vramı bilinmiyor.

O

OLTA

Misafir
aynı sitede iki farklı adsense kodu olamaz gerisi google'ı ilgilendirmiyor

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
aynı sitede iki adsense olmaz bizde biliyoz onu adam demiş siteme sizin adsense reklaminizi alicam tek sitede tek adsense ama benim adsensim senin sitende anladin mi

M

murme

Misafir
arkadaşlar kuralları okuyun istediginiz kadar sitede yayınlıyabilirsiniz reklamınızı google bunu otomatik algilar die bişi ye rastladım bilmioyurm

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya istediğiniz sayıda siteye koyuyorsunuz fakat 2 ayrı adsense hesabını 1 sitede kullanamıyorsunuz.

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
* Ahmet Örnek kendisine ait AdSense kodunu, kendisine ait sınırsız sayıda web sayfasında yayınlayabilir.
* Ahmet Örnek kendisine ait AdSense kodunu, Mehmet Örnekçi isimli arkadaşın web sitesinde yayınlayamaz (eğer Mehmet Örnekçi kendi web sitesinde kendi AdSense kodunu kullanıyor ise, yoksa site Ahmet Örnek'e ait gibi görünür, Google bunu incelemez).

sessizliktr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben diğer sitemde yayınlayamadım.. tek sitede oluyor sanırım yeni düzenlemeyle..

yakese

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok abi ben 4 sitede yayınlıyom tek adsense hesabını

T

tariksucu

Misafir
ya arkadaşlar google kendisi de diyor, google diğer sitelerinizi otomatik algılar diye. siz adsense kullanmıyor gibi davranıyorsunuz. ben de yeniyim ama sizce kanal mantığı ne için kullanılıyor? bir düşünün...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5