İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Siteme Yazar Değil Arkadaş Arıyorum

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
Merhaba arkadaşlar ; geçen ay açtığım Sanalplanet.com siteme beraber ilgilenebileceğim zamanı geldiğinde "işte ben bu arkadaşla beraber açtım bu siteyi; beraber geliştirdik" diyebileceğim arada makale yazan veya yazılanı kendi yorumuyla yazan bir arkadaş arıyorum.

Herkes ne vaadediyorsun diye soracak; şimdilik hiçbirşey vaadedemiyorum çünkü benim de hiçbir gelirim yok.Ama yılbaşından itibaren reklam alımına başladığımda size de payınızı vereceğim.

İlgilenirseniz sevinirm :)

H

halilarici

Misafir
Hayırlısıyla güvenilir birini bulacağına eminim.Öncelikle forumun güvenilir kişilerine sor bence onlardan yardım iste yani güvendikleri kişileri listelesin sende onlara başvurursun böylece.depresan,Eif,themaniac,ByLacoste,Ovetto falan filan.

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
Hayırlısıyla güvenilir birini bulacağına eminim.Öncelikle forumun güvenilir kişilerine sor bence onlardan yardım iste yani güvendikleri kişileri listelesin sende onlara başvurursun böylece.depresan,Eif,themaniac,ByLacoste,Ovetto falan filan.

aslında çok da acelesi yok Sanalplanet şimdilik idareten hayatta; asıl yazın başlayacak inşallah :) o zaman yardım isterim :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5