İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitemi adam edicek webmaster araniyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
V

vipsigorta.com

Misafir
Arkadaslar sigortacilik ile ilgili bir bilgi ve reklam sitesi yaptim amatorce ,bu siteyi adam edicek guzel bir goruntuye sokacak webmaster ariyorum.
karsiliginda kendisinin sitede reklamini verecegim.
ve websitesi yaptirmak isteyen sigorta acentelerine tavsiye edecegim.
bu konu ile ilgilenen var ise [email protected] adresine email atsin
ve referanslarini bildirsin saygilar.
[email protected]

turkcerap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
biraz para vermeyi dene makul birsey daha iyi olur bence

V

vipsigorta.com

Misafir
selam onursql

slm onursql

msn servislerini kullanmiyorum. bana web sitemden yada email adresimden heran ulasabilirsin.sana ozel mesaj gonderdim konu hakkinda.

[email protected]

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
arabami evimi sigortalayacak kişinin dükkanına, vitrinine reklam vereceğim :)

web işini bu kadar ufak görmeyin, bundan ekmek yiyen insanlar var.

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Bu işi sitenizde reklam karşılığı bi açıdan bedavadan kimsenin yapacağını düşünmüyorum.

V

vipsigorta.com

Misafir
olabilir

cevabım zookieye

ben hicbirseyi kucuk gormuyorum.

fakat eger istersen ,arabana yada evine reklam asmayı kabul edersen ,sana bedava sigorta yapıcak birsuru sigorta acentesi bulabilirim.

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
vipsigorta.com' Alıntı:
cevabım zookieye

fakat eger istersen ,arabana yada evine reklam asmayı kabul edersen ,sana bedava sigorta yapıcak birsuru sigorta acentesi bulabilirim.

vipsigorta, ne reklam asilir nede sigorta yapilir. Sigorta yaptirirsam parasini oderim, Tipki web sitesini yaptigimda parasini aldigim gibi. "Bedava"cilik sirketlere kadar gitmis anlasilan.Vipsigorta sana burdan kismet cikacagini sanmiyorum. En azindan bu mantikla seyrettigin surece.

e-Xtra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
+ burada sigorta acentası sitesine reklam vermek için html ile bile uğraşacak kimseler var mı acaba? başka forumlarda olsa, hemen 10-15 mail gelirdi bence :)

turkcerap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vallaha benim arabayı sigortalarsan neresine istersen reklamını koyarım sigortası geldi gecti bile cidden istedigin yere reklamını koyarım sigortalasana benim arabamı

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
vipsigorta.com' Alıntı:
cevabım zookieye

benim anlatmak istediğim sizin web tasarım ve yayımını ne kadar basit gördüğünüzü belirtmekti. yoksa umrumda değil sitenizi kime yaptırdığınız.

herzaman profesyonelleri tercih eden profesyoneller ve ucuzu arayan amatörler olacaktır.

V

vipsigorta.com

Misafir
ya arkadasim bir konu onerdim. hep olumsuz cevap aldim.
ben zaten profesyonel birini ariyorum.
karsiliginda ise sitede reklamini yapicagim diyorum.bu yetmezmi?

ayrica su anki siteyi bir tanidigim amatorce yapti.
ve tanesi 100 dolardan site yapmak uzere 4 acenteden teklif geldi.
bukadar kotu bir tasarima bile teklif geliyor ise ,profesyonel bir webmasterin yaptigi dizayna daha cok talep olur,fiyatida ona gore yukariya ceker.

bir konuda su: bu site sigorta acentesi degil.sadece acentelerin reklam verecegi bir site.

P

paradox

Misafir
Tanesi 100 dolardan 4 teklif geleceğini garanti edersen yapacak adam çıkacaktır ama reklam olayı saçma. Burada muhattap olduğun çoğu kişinin reklama pek ihtiyacı yok zaten hatta sen para karşılığında onların sitesine webmaster aranıyor diye reklam koyarsan günde 10larca kişi gelir iletişim için.

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vipsigorta.com' Alıntı:
ya arkadasim bir konu onerdim. hep olumsuz cevap aldim.
ben zaten profesyonel birini ariyorum.
karsiliginda ise sitede reklamini yapicagim diyorum.bu yetmezmi?

ayrica su anki siteyi bir tanidigim amatorce yapti.
ve tanesi 100 dolardan site yapmak uzere 4 acenteden teklif geldi.
bukadar kotu bir tasarima bile teklif geliyor ise ,profesyonel bir webmasterin yaptigi dizayna daha cok talep olur,fiyatida ona gore yukariya ceker.

bir konuda su: bu site sigorta acentesi degil.sadece acentelerin reklam verecegi bir site.

o 4 tane acentenin ismini versene bana. telefon numarasını felan. onlarla bi konuşayım. acaba o site de ne görmüşler ki yaptırmışlar :) yani olayın şu tarafı var. tasarım kötü deil. kötü olacak bi tasarım yok. açıkçası 4 tane acentenin de site yaptırmak için 100 $ vereceğine inanmıyorum...

V

vipsigorta.com

Misafir
Su ana kadar cıktı,bundan sonrada cıkacaktır.

Zaten bu bir teklif, benim aklima gelen bir fikir.Ve kimsenin ,webmasterlarda dahil fazladan ise veya calismaya hayir diyecegini zanletmiyorum.

herkez daha fazla calisim daha fazla kazanim diye hareket eder.
bunun disinda ,elinde isi cok olan webmasterlar disinda ,kaabiliyeti olupta is bulamayan webmasterlarda vardir diye tahmin ediyorum.

elinde isi az olan ,ve bu isi cok az zaman harciyarak kolayca yapacak olan birileri mutlaka vardir.

V

vipsigorta.com

Misafir
Arkadasim sen inanmiyabilirsin fakat dogru.

Bunun disinda yani dizayn disinda acente icin etkin olan faktorlerde var.Hersey web dizayn demek degil.

sigorta isi buyuk bir oranda pazarlamaya dayanir.

Bu sizin begenmediginiz sitede yaklasik daha once kisa zaman icinde yaklasik 150 kisi form doldurup sigortalanmak istedi.ve formlari gonderdigim acente yaklasik 50 kisiyi sigortalamayi basardi.

diger taraftan ,bildigim cogu sigortacinin web sitesi oldugu yerde duruyor.cok para harcanmis olmasina ragmen sigorta talebi gelmiyor.

Bu ana kadar aldigim cevaplar benim icin yeterli,teklifimi geri cekiyorum,fikirlerini paylasan herkeze tesekkur ediyorum.

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
ok, tartışma uzadı, bu arkadaşla çalışmak isteyenler lütfen kendisine özelden ulaşsın.

konu kapandı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5