İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitemi google nasıl taratırım arama sonucların filan cıkmıyor

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Sitenizin adı nedir, kaç günlük bir site, siteniz forum mu blog mu, sitenizi güncel tutuyor musunuz vs vs vs...

İlk önce konunuzu daha doğru bir anlayışla açın sonra cevap bekleyin.

R

RadoyNet

Misafir
Öncelikle merhaba bir yardım talebinde bulunmuşsunuz, herkes hemen sizin konunuza atlayacak diye bir kaide yoktur. Lütfen sabırlı ve saygılı olalım.

Konunuza dönecek olursak, Sitenizi google servislerinden ekleyebilirsiniz. Sitemap oluşturup google servisine tanıtabilirsiniz.
Bunun dışında sitenizi güncel tutup pingleme sistemlerini kullanabilirsiniz.

ayhanaktas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Öncelikle merhaba bir yardım talebinde bulunmuşsunuz, herkes hemen sizin konunuza atlayacak diye bir kaide yoktur. Lütfen sabırlı ve saygılı olalım.

Konunuza dönecek olursak, Sitenizi google servislerinden ekleyebilirsiniz. Sitemap oluşturup google servisine tanıtabilirsiniz.
Bunun dışında sitenizi güncel tutup pingleme sistemlerini kullanabilirsiniz.
Hepsi yapılmıstır Dıyorum önceden vArdı sımdı Yok

T

trgy

Misafir
Site adresinizi belirtir misiniz?

Önceden index vardı şimdi yok diyorsanız olabilecek en önemli neden siteniz bir süre kapalı kaldığı içindir. Büyük ihtimalle hosting değiştiriken veya sunucu sorunu ile ilgili birşeydir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi