İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitemi yenileyeceğim lütfen önerilerinizi yazın (www.iyimi.com)

iyimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,
www.iyimi.com web sitemi komple yenilemek istiyorum, yenilemek istememin başlıca nedenleri;
  • Arama motoru dostu olmayan URL'ler (Title'ın url'de geçmesi lazım)
  • Eklenen yorumların moderasyonunun zorluğu (Görsel onaylama olmaması spam'lara maruz bırakıyor ve son eklenen yorumlar admin panelinde onay kuyruğuna girmiyor)
  • Modül desteğinin olmaması (Anket, galeri v.s..)
  • Tema desteğinin olmaması

yeni siteyi büyük olasılıkla (%99,856) Joomla altyapısıyla kuracağım, çünkü saydığım tüm olumsuzlukları modül, bileşen ve mambot'larla halledebiliyorum.

Sizlerden istediğim yeni sitede bölüm, kategori, özellik aklınıza gelen ne varsa fikir vermeniz. Yani şu da olsa fena olmazdı diyebileceğiniz her görüşü yazınız.
Şimdiden ilgilenen herkese teşekkürler..

G

galatasaraylilar

Misafir
siten tam olarak ne üzerine. hangi yaş grubuna hitap ediyorsun. böyle özellikleri söleki yardımcı olalım ;)

iyimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
siteye girince anlaşılıyordu ama bi daha söyliyim;
-Cep telefonu ağırlıklı ürün tanıtım sitesi, sitedeki ürünlere kullanıcıları da yorum ekleyebiliyor
-Cep telefonuyla ilgili aramalardan büyük oranda ziyaretçi alıyorum örneğin nokıa , w800i kelimelerini google'da aratınca ilk iki sırada çıkıyorum, yani ziyaretçiler gerçekten site içeriğiyle alakalı kişiler oluyor
-Google'dan günde 2000'in üzerinde ilgili arama kelimeleriyle ziyaretçi alıyorum
-Yaş grubu olarak muhtemelen 16-24 gibi bi yaş grubu ağırlıklıdır.

Yeni siteyi teknoloji portalı gibi düşünüyorum, buna göre de bölümler açmayı planlıyorum

Komikdunya.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pr 5 :D iyiymiş walla. umarım daha orijinal daha güzel bir site ile karışımıza çıkarsın.

G

galatasaraylilar

Misafir
teller hakkında çok geniş bilgi ver. her model için ayrı bi tanıtım sayfası yap. tel arama yap. mesela paraya göre, modele göre, popüler olan tellere göre falan arama özelliği koy. tel sorunları ve çözümleri, poli melodi, tema, gerçek ses vs. ile ilgili forum aç. telle ilgili aranabilecek herşey sitende olsun. şu an aklıma gelenler bunlar. iyi çalışmalar

iyimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
galatasaraylilar' Alıntı:
teller hakkında çok geniş bilgi ver. her model için ayrı bi tanıtım sayfası yap. tel arama yap. mesela paraya göre, modele göre, popüler olan tellere göre falan arama özelliği koy. tel sorunları ve çözümleri, poli melodi, tema, gerçek ses vs. ile ilgili forum aç. telle ilgili aranabilecek herşey sitende olsun. şu an aklıma gelenler bunlar. iyi çalışmalar
sağol verdiğin fikirler için dikkate alıncak..

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
daha renkli olursa sanırım o tür siteler icin daha uygun olur : ) renkliden kastım bol imaj . gif lerle örülü bir site biraz gec acılsada o tür bir site daha oturaklı olabilir bu konu icin ... ama su hali bile hos bana sorarsan :D

iyimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 senedir aynı tasarım, hatta son 1 senedir sadece 1-2 yazı girişi yaptım artık sağlam bi güncelleme zamanı geldi bence.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5